Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
DEYCHEV - специалист
стана наводнение в една къща на село водата беше заляла пода на почти всички стаи(4)около 60 кв. м. сега изби мухъл и мирише на влага.проблема е че неможе да се проветрява всеки ден а след около месец ще има в къщата малко детенце.въпросът ми е как да обезвлажня къщата с "Церезит стоп влага" или с някой уред на ток ( притесняваме че в къщата няма да има никой а ще е включен уред) мерси предварително :prayer:
torbalan - Дървен философ
ако вярно ще се заселвате, при това с дете, след месец...
обърни сериозно внимание...

най-малкото един як калорифер и постоянно проветряване...

измисли вариант да командироваш човек, на който имаш доверие...
peter_m - специалист
Има влагоотделители на ток. Ние имаме такъв 20 литра/ден. Може да вземеш под наем, знам че има форми, които дават, че иначе са бая пари. НЕ си играй с разни уредчета с таблетки.
DEYCHEV - специалист
май ще е зор работа мислех за тоя месец да измисля някъкв "дистанционен"начин ама... не съм ползвал "церезита" но май той е за лека влага , а тези на ток - непознавам човек къдео да си ги е купувал - пише 20л на денонощие но дали ще е подходящо?
DEYCHEV - специалист
извинявам се докато го напиша и вие сте постнали :-D мислиш ли че такъв ще ми свърши работа т.е. наистина ли е 20 л /24ч
peter_m - специалист
Както казах тези с таблетките няма да ти свършат НИКАКВА работа в твоя случай. Те са един вид за да намалиш влагата в стая (която НЕ е наводнявана), за по-голям комфорт.
На теб проветрението ще ти е в ПЪТИ по-полезно.
И този влагоуловител който ние ползваме (20 литра/ден) си ги събира. А се продават и по-мощни. При такъв вариант е добре да е затворено помещението защото той дърпа от въздуха, а въздуха от своя страна дърпа влагата.

Иначе най-евтиното е да осигуриш постоянно проветрение. И затоплянето ще ускори процеса, че сега е студено времето още.
DEYCHEV - специалист
вашият може би е тозиhttp://www.technopolis.bg/b2c/details/b ... MDF3-20DEN може ли да му се има доверие да работи без наблюдение цяла седмица :?
Последна промяна от DEYCHEV на вт мар 22, 2011 11:12 pm, променено общо 1 път.
velsi - Почетен майстор
Това на практика си е най-обикновен хладилник. Какво да му наблюдаваш? Работи си.
DEYCHEV - специалист
velsi написа:
Това на практика си е най-обикновен хладилник. Какво да му наблюдаваш? Работи си.
незнам може би заради това че и единия контакт( ата са на един бушон всичките) е бил меко казано окъпан
valat111 - специалист
DEYCHEV написа:
velsi написа:
Това на практика си е най-обикновен хладилник. Какво да му наблюдаваш? Работи си.
незнам може би заради това че и единия контакт( ата са на един бушон всичките) е бил меко казано окъпан
Това отива към друга тема, ако искаш да питаш за ел.-питай.

Тема "ПОМОЩ НАВОДНЕНИЕ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: