Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
случайно някой да знае къде бих могъл да изхвърля
2 газови бутилки във варна?
топливо/петрол/скрап пунктовете не ги приемат,
ако ги изхвърля в контейнера някой съсед ще вземе
да ги напълни и да гръмне входа.
mitko414 - специалист
Остави ги в Максуда. Тамошните жители имат разработена методика за рециклиране на всякакъв вид метални предмети. :)

П.С. Горното е шега.
MamaMy - майстор
Какви са точно бутилките? Не могат ли да се ползват за друго? Примерно компресор, слънчев бойлер, печка за масло :wink:
schuldiner - майстор
Пробвай в друг пункт (на друга фирма), като подчертаеш, че не искаш пари. Опъват се, защото рязането им е почти колкото цената на метала в тях. А големите фирми не им ги изкупуват ненарязани.
valat111 - специалист
А за мургавелковци не си ли помислил ? /не ги пускай вкъщи/.
бутилките са почнали да корозират приятно.
пробвах в няколко пункта, с уговорката, че пари не искам.
явно са им затегнали режима - не искат и това е.
почвам да си мисля, че явно ще ме погребат с тях.
за, хмм, "малцинствата" не мисля - по-скоро ще ги излъскат и
продадат на някой нещастник.
ralev - специалист
Отвии вентилите на бутилките, така са непродаваеми.
schuldiner - майстор
rordin написа:
бутилките са почнали да корозират приятно.
пробвах в няколко пункта, с уговорката, че пари не искам.
явно са им затегнали режима - не искат и това е.
почвам да си мисля, че явно ще ме погребат с тях.
за, хмм, "малцинствата" не мисля - по-скоро ще ги излъскат и
продадат на някой нещастник.
Не е от режима, ами цената е паднала и съвсем не си струва обработката. Спокойно, няма да те погребат с тях. При следващото увеличение на изкупните цени на скрапа ще ги вземат. Не мога да гадая кога, може би пак по Коледа... Просто следи цените - при над 600 лв. на тон може дори да ти ги платят. Ако знаеш какви боклуци приемаха януари, ама цената беше над 700...
Другия вариант е да намериш кой да ти развие винтилите и да резне бутилките. Нормалната цена е около 5 лв. Отнема десетина минути. Разполовени няма причина да не ги искат. И от винтилите ще изкараш лев-два, щото са цветно.
schuldiner написа:
rordin написа:
бутилките са почнали да корозират приятно.
пробвах в няколко пункта, с уговорката, че пари не искам.
явно са им затегнали режима - не искат и това е.
почвам да си мисля, че явно ще ме погребат с тях.
за, хмм, "малцинствата" не мисля - по-скоро ще ги излъскат и
продадат на някой нещастник.
Не е от режима, ами цената е паднала и съвсем не си струва обработката. Спокойно, няма да те погребат с тях. При следващото увеличение на изкупните цени на скрапа ще ги вземат. Не мога да гадая кога, може би пак по Коледа... Просто следи цените - при над 600 лв. на тон може дори да ти ги платят. Ако знаеш какви боклуци приемаха януари, ама цената беше над 700...
Другия вариант е да намериш кой да ти развие винтилите и да резне бутилките. Нормалната цена е около 5 лв. Отнема десетина минути. Разполовени няма причина да не ги искат. И от винтилите ще изкараш лев-два, щото са цветно.
парите не ми трябват - искам да се отърва просто от тях. ако знаеш някъде място, на което да ги режат - казвай - направо ще им ги подаря.
schuldiner - майстор
Почти съм сигурен, че оксиженист има в базата на Надин като слизаш от моста, в началото на разклона за Булярд (вляво, към пристанище Одесос). Ама за да не те пращам някъде, откъдето ще те върнат... мога да ги прибера "на отговорно пазене" и при следващото ми предаване да ги лашна и тях. На мен всичко ми вземат.
Само за сведение: газови бутилки имам достатъчно - част от оборудването ми са и не смятам че може да се спечели от две бутилки. По-скоро като съм дал мнение, пък не помага... да не се отмятам. Чукни на лични кога и къде - доста шетам из града, ще го съчетаем някак...

Тема "изхвърляне на газови бутилки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: