Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
kabel96 - специалист
Дайте и вий някаква идея как да съединя каса с каса под ъгъл тоест покрива с страницата.Трябва да стане нещо такова.http://www.beckmann-kg.de/websale7/Typ- ... d%2fmd5%7d
Изображение
velsi - Почетен майстор
Зависи от ъгъла. Има алуминиев профил "ъгъл на 45 градуса", а най-добре "тръба с обръщачи"
kabel96 - специалист
Ъгъла е 22 градуса а за тръбата знам ама набутване става ама като се замисля на фона на останалото май ще е така.
velsi - Почетен майстор
Мисля, че има ъглов профил 22,5 градуса, но трудно се намира.
kabel96 - специалист
Мале черпя яко само кажи на коя система и къде може да има аз съм с профили алтест и там няма такъв.
velsi - Почетен майстор
Абе не съм сигурен, може и да греша. Утре ще попитам.
comunikator - специалист
Направи го с адаптори на отделни каси или режи под ъгъл и зглобявай на габи или с шини.
kabel96 - специалист
Има ли някакво развитие по ъгъла.Колега comunikator би ли обяснил на разбираем език твоите препоръки щото това ми е първи допир с дограма и не съм запознат с термините.Също приемам идеи и за прозорчетата на покрива.
stiv1961 - майстор
Дали няма да е удачно покрива да се изработи от делител,а страниците с каса? :? едното перо на делителя напр.да покрие касата-мисля,че трябва да е тясна каса.В момента не мога да си го представя-някой друг да се изкаже.
П.П.Нахвърлях една скица/да ме прощават конструкторите от форума/.Нека и други колеги се изкажат.
pavkatay - майстор
Задължително ли е да е от алуминий?

Тема "Алуминиева дограма каса-каса под ъгъл" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: