Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
pointx - напреднал
Имам руски хладилник на вилата, марката не знам. Не е включен постоянно. Миналата седмица останахме неприятно изненадани като открихме, че уреда не работи. Компресора бръмчи и доста се нагрява. Вътре в камерата се чува като все едно шуми вода. Въпроса е може ли нещо да се направи или да го пенсионираме. Вилата е отдалечена и евентуалното му пренасяне до сервиз и обратно не ми се струва идея - много е тежък и не би се побрал в колата.
Илиян Илиев™ - майстор
А колко струва нов хладилник? :?
pointx - напреднал
Ами с такъв капацитет струва около 350 лв на по неизвестните марки, но ако си търсиш нещо по-добро мога да ти препоръчам LIEBHERR CT-2411 за около 500 на промоция. Нямам ги излишни (след основния ремонт на покрива) и това лято ще бъде явно без хладилник.
vvventsi - специалист
ако не разбираш нищо от хладилници извикай някой който разбира да го погледне може и да се оправи.
pointx - напреднал
Нищичко не разбирам но пък нямам за съжалени и приятел занимаващ се с това... Да закарам техник + материали ще ми излезе около половин нов хладилник (от по неизвестните марки). Явно просто ще изчакам да събера пари за нов. Благодаря на отзовалите се. :)

Тема "Проблем с руски хладилник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: