• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
gogata1987 - специалист
Интересува ме откъде мога да си закупя ключалка за ел.табло? За тези, дето ЧЕЗ ги изнасят пред къщите, с плосък ключ се отварят. Докато ги чакам да ми изнесат електромера от вилата в таблото отпред на стълба, то си стои без ключалка и всеки, който минава може да ми цъкне бушона и да ми спре тока. Което не ме радва като идея. Порових из нета, но безуспешно. Благодаря на отзовалите се.

П.П. Мислех си за хамалския вариант - 2 халки с катинарче, ама ми се иска да е културно все пак. А и да могат ЧЕЗ да си човъркат все пак в него.
ArturDent - Почти Безобиден
Имаш един проблем - таблото и електромера са на ЧЕЗ и не знам дали ще ти се зарадват да им базикаш собствеността...
колев - специалист
Предполагам ще ти свърши работа мебелна ключалка или за пощенска кутия. Има ги по железариите и магазините за мебелен обков. Само че трябва да направиш елипсовидна дупка на вратичката.
l_bonev - специалист
Има ги във всички големи стр. маркети. Артур е прав , че дали ще са доволни от ЧЕЗ. По добре кажи от кой модел ти е таблота с една или две врати, имали прозорчета и тогава ще го умуваме.
gogata1987 - специалист
Ето такова ми е таблото. Идеята ми е, че ако намеря оригиналните ключалки с плоския ключ(такива слагат на всичките такива табла), ЧЕЗ даже няма да се усетят, пък аз няма толкова да се притеснявам, че някой идиот ще ми "свали" предпазителя. :) Иначе няма да стане мебелна ключалка или за пощенска кутия, има си място колкото на "нормален" половин патрон за врата. Извинявам се за идиотските обяснения, ама... :?
radius - майстор
Аз не разбрах, как хем ще си заключиш таблото, хем от ЧЕЗ няма да забележат. Нали ровичкат вътре.
gogata1987 - специалист
radius написа:
Аз не разбрах, как хем ще си заключиш таблото, хем от ЧЕЗ няма да забележат. Нали ровичкат вътре.
Чез слагат патрони с "прави" ключове, без нарези. И аз, съответно си търся такъв, докато ги чакам да се наканят да ми изнесат електромера във въпросното табло.
gogo7777 - майстор
докато ги чакам да се наканят да ми изнесат електромера във въпросното табло.
И кво от това, свиркай си. И мойто табло е отворено и се надам некой да гепи електромера, ама нема такива желаещи :-D
escutcheon - специалист
Ключалките за таблата са специална поръчка и са собственост на съответния доставчик на еленергия. НЕ се продават. Никъде официално!
bimbo - напреднал
дай си адреса ще ти пратя една безплатно ка то дойдеш в димитровград ще почерпиш по бира
  • 1
  • 2

Тема "Ключалка за ел.табло?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: