• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Тани - модератор
+1

Даже и имаме специална тема за волята:

napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=45&t=37459

Там има доста вдъхновяващи истории! Предполагам, че ще са интересни и за МИтко. Ако онези хора са можели, то Митко СЪС СИГУРНОСТ може!
ribnikolaevi - майстор
С теб сме, колега!
С теб и с Митко!

Всички Ви стискаме палци и се възхищаваме на силата Ви !

Една идея към модовете: Качена там горе темата остава незабелязана, вероятно заради човешката психика. Аз поне едва днес я видях, защото тия теми горе ги приемам за отдавна прочетени (или не съсем) и погледът ми изобщо не ги забелязва. Та, като че ли човек ги прескача тия теми. Ако може поне винаги да е жълтичка или нещо друго.
chano3891 - специалист
Поздрави и от далечен Петрич Мите стискаме ти палци аз и моето семеиство .
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Отдавна ми се въртеше една идея в главата и ето че започнах да я осъществявам.Това е един комбиниран уред за раздвижване на Митака.Имам доста идеи какво да поставя за движение на крака,ръце и кръста,но искам и вие да дадете идеи.Ще ги обсъдим и ще отсеем най-добрите.Ето до къде съм стигнал.

Изображение

Рамките съм захванал към леглото със 10 мм. "каруцарски"болтове.

Изображение

А самите рамки сглобявам със видии дълги 150 мм.и Ф6 мм,с цел евентуално разглобяване.Мисля да обработя дървото с това масло,но не знам после дали ще хване лак или да го лакирам само,или само масло.Не знам дайте идеи.
Това е маслото за дърво.


Изображение


Изображение


Поставих и първия уред че Митака нямаше търпение да го изпробва.

Изображение

Изображение

Ето и Митака в действие.

Чакам идеи,приемам всякакви съвети и критики.
Kumay - майстор
Привет!
Зимата ходих доста време на физиотерапия и там видях подобна "клетка".
За щастие на мен не ми се налагаше да ме връзват в "клетката", затова имам бегли наблюдения и ще карам по памет!/тя пък една памет... :-D /
Около кушетката имаше рамка от винкели/като твоята от гредите/, но на "тавана" имаше метална мрежа!
Ластиците се закачат на мрежата в различни положения, които са най-подходящи за определено движение или за различно натоварване!
Може да помислиш в тази насока! Също така ми идва на акъла/то пък един акъл.../ на края на ластиците да сложиш карабинки, а не куки за да не пляскат Митака, ако се откачат! :lol:
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравей,да за смяната на позициите на ластиците е добра идея.На самите ластици има оригинални пластмасови карабинки и ако поставя халки на различни места мога да ги местя.Сега умувам къде да поставя ролки и да направя тежести.Мисля да ги отлея от бетон,форми има от ПВЦ тръба и ще я пълня на различни нива за различни килограми.
shotik - майстор
Велоергометърът за който ти писах има възможност да се движат ръце и крака при седнало положени на седалката,която е доста по-голяма от велосипедна,удобна е за продължително седене.При укрепване на мускули и крайници, ще може да го ползва и прав,имитира движение при бягане.

Когато пожелаеш да го ползвате ,напиши .
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте!Преди месец и нещо ходихме с Митака на преглед във Варна.Уговорката с д-р. Харитонов беше да направим след месец скенер на главата на Митака и да занеса диска за да го види.Вчера направихме скенера и тази сутрин телефона загря.Обаждат ми се от болницата докторката и една позната сестра.Специалист невролог прегледал диска и се изказал че нещата в главата на Митака хич не са добре и трябва спешно да го карам във Варна и пак оперативна намеса в главата.Просто не помня как съм се прибрал от болницата в къщи (около 12-13 км.) карал съм като на магия.Свързах се с голям зор със Варненския лекар и той като че ли малко ме поуспокои.Каза че докато не види с очите какво има на диска и не ми каже той какво става в главата му да не се тревожа.Но на мен сърцето ми ще изхвръкне.Идва ми още сега да тръгна за Варна.Кога ще се изтърколи тази нощ,може би ще бъде най-дългата в живота ми.Стискайте палци ,дано всичко е наред.
stiv1961 - майстор
Стискам палци, дано всичко е наред.
iavor - специалист
Дай Боже всичко да е наред и тревогата да е била в повечко !
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13

Тема "НЕКА ПОМОГНЕМ ЗА МИТКО!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: