• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Делян - специалист
Най-важна е вярата в доброто, никога не я губете, тя крепи човека.

Ако имате нужда от нещо - казвайте, пак ще помагаме.
iavor - специалист
Най-хубавата новина за деня !
Лека и спокойна вечер !
martobas - специалист
Здравейте, Колеги!
Изминали са 7 месеца от последното мнение в темата. Как се развиват нещата при вас, алцек? Как върви рехабилитацията и раздвижването при Митко?
Поздрави и много кураж от Бургас!
Георги Иванов(алцек) - специалист
Рехабилитацията върви нормално.Имаме проблеми от време на време,но се справяме.Митко е по жизнен,но още не е проговорил и има проблем със натрупване на калций по дясната горна става и по таза и поради тази причина не може хубаво да си сгъва десния крак.Работим по проблема, но и лекарите не гарантират че ще се разсее калция на 100 %. Сега ще пробваме едно ново лекарство но в момента върви кампания за набиране на средства, казва се Невроейд, пие се по програма на два пъти по три месеца.Казват че с това лекарство ще проговори и по-бързо ще се изправи на крака. И с това ще се справим,няма отказване,до тук щом дойдохме още по напред ще отидем.

Изображение

Снимката е от 09 12 2014 г. Митака със приятелите си
martobas - специалист
Аз съм оптимист - колкото и да е трудно дадено нещо, колкото и усилия да ти коства, то рано или късно ще стане. Така че дерзайте!

п.п. Снимката е великолепна! Спокойни и весели, до колкото е възможно, празници, алцек!
Chefo77 - майстор
Аз силно се надявам, че всичко ще бъде наред!
За калция в ставата - потърсете мнения и отзиви за Bioptron лампите на Zepter. Нашите имат семеен приятел, на когото му се калцираше лакътната става след счупване (човекът беше на възраст). След терапия с такава лампа всичко е наред. В онези времена майка ми беше представител на Цептер, та терапията беше безплатна.
Тани - модератор
Аз имам такава лампа и ако наистина има шанс за успех, ще я пратя на Митака да я ползва, че преди беше доста скъпа, а предполагам, че и сега не е евтина. Искрено се надявам по Коледа да стане ЧУДО и с Митака и да проговори! Стискам палци! Кураж!
А защо не потърсите алтернативи? Защо трябва да се дават пари в Израел? Защо Митко не се лекува сам? Защо вие не лекувате Митко? Защо изобщо пишете с молба за пари във форум свързан с идеята за алтернативна медицина, себелечение, личносттна промяна, развитие, самоусъвършенстване?
Чираче - майстор
pearlofpl написа:
А защо не потърсите алтернативи? Защо трябва да се дават пари в Израел? Защо Митко не се лекува сам? Защо вие не лекувате Митко? Защо изобщо пишете с молба за пари във форум свързан с идеята за алтернативна медицина, себелечение, личносттна промяна, развитие, самоусъвършенстване?
С какво право си позволявате да се гаврите с мъката на хората в беда?
Тани - модератор
По написаното съдя, че освен самата тема, е объркал и форума :? Освен името, друго нищо не съвпада. Ще оставя да обясни, преди да почистя или ще отговоря, като автор на темата. Искрено се надявам да е грешка и да е първото!
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "НЕКА ПОМОГНЕМ ЗА МИТКО!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: