• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Тани - модератор
Колеги съфорумници, за мен е чест да бъда един от вас. Днес за пореден път доказахте, че въпреки различията помежду ни , преди всичко сме Човеци! Само един миг трябваше, за да забравим дребните дразги в една от темите и да се обединим около идеята да помогнем на приятел в беда! Гордея се с вас!

Преди 17 месеца, 27 годишния Митко, син на нашия съфорумец Алцек претърпява катастрофа и в момента е със 100% инвалидност на легло. Жоро (Алцек) не ходи на работа и се грижи за него от момента на катастрофата. В момента в който сподели това в съвсем тривиална тема за ремонт на бормашина, съвсем спонтанно, както ще видите от постовете по-долу, които отделих от темата за ремонт на дрелката, се зароди идеята да помогнем кой с каквото може на Жоро, да се грижи за сина си Митко. Въпреки първоначалното неудобство, което изпита Жоро и опитите му да откаже помощта, с общи усилия успяхме да измолим координати, на които да изпратим кой каквото му е на сърце. Ето ги:


Паричен превод с такса 1,2% от изпратената сума
ЕКОНТ
Офис "Русе Волов"
Адрес на офиса
Русе
кв.Дружба 1 бул "Христо Ботев" № 1
Георги Черников Иванов
тел.0877376652

Сметката на Митко е:Банка ДСК BG34STSA93000016357752 титуляр Димитър Георгиев Иванов



Момчето е било автомеханик и има златни ръце, които е наследил от баща си, който много ясно се вижда снимките в темите, че също има златни ръце! Нека не оставяме на милостта съдбата тези дарби, а да помогнем! ДА БЪДЕМ ХОРА!
Георги Иванов(алцек) - специалист
Тя моята е малко сложна,преди 16 месеца малкият ми син катастрофира със състезателен автомобил при тест,той е механик.И от тогава се грижа за него 100% инвалид със чужда помощ,за сега има напредък и се надявам да се възстанови.За това си купих евтиния Райдър защото всичките пари отиват след него за лекарства,рехабилитация и други разходи по обслужването му.Не съм на работа,не ми плащат нищо за това че го гледам,понеже им отказах да стана личен асистент.Трябвало да го гледам 4 часа и другите 4 часа да се грижа за друг болен.А кой ще стои при него?
Удара от катастрофата е в главата и приблизително на два месеца получава пристъп,и затова не го оставям сам,знам ли кога ще го получи.
Май се увлякох да ви занимавам с моите проблеми.Исках да разберете защо не си купувам маркови машини,поне за сега.Като се оправи малкия ще се оборудвам.
stiv1961 - майстор
Искрено желая нещата да се оправят, то и аз съм оборудван с повече китайчета ама като не ги назорваш много си държат за любителските ми цели :)
nikolson - майстор
Сигурно мнозина се колебаят, но аз, след прочетеното, ще го напиша.Предлагам да помогнем с малка сума възстановяването на това момче. Говорим за инструменти да даваме, това-онова. Не знам колко потребители има във форума, но половината да дадат по един лев, ще е от полза.
Ако има желаещи, да го кажат на глас.
stiv1961 - майстор
nikolson написа:
Сигурно мнозина се колебаят, но аз, след прочетеното, ще го напиша.Предлагам да помогнем с малка сума възстановяването на това момче. Говорим за инструменти да даваме, това-онова. Не знам колко потребители има във форума, но половината да дадат по един лев, ще е от полза.
Ако има желаещи, да го кажат на глас.
Ами около 65000 потребители сме. Може и аз да нямам пари, но все ще заделя например пет лева за момчето, въпрос на организация.
bimbaeco - майстор
Бройте ме и мен.
Пожелавам много здраве на момчето и на баща му.
Andri01 - майстор
nikolson написа:
Сигурно мнозина се колебаят, но аз, след прочетеното, ще го напиша.Предлагам да помогнем с малка сума възстановяването на това момче. Говорим за инструменти да даваме, това-онова. Не знам колко потребители има във форума, но половината да дадат по един лев, ще е от полза.
Ако има желаещи, да го кажат на глас.
Пиши ме! Как да го направим?
nikolson - майстор
Имам идея как, но ще пиша по-подробно утре, тъй като съм зает, което не пречи други да дават други идеи. Най-общо, идеята ми е, чрез набирателна сметка, която по-късно да се ползва и по друг повод.
alsted - майстор
Струва ми се най-удобно с SMS-и. Току-що звъннах на оператор от Vivacom. Дадоха ми телефон на някаква тяхна колежка, която се занимавала с тези въпроси, но става въпрос за обаждане в работно време. Та до понеделник може да придвижим нещата между нас ... Най-добре ще е админите да се заемат с тази работа, но като знам колко са заети ... Най-малкото някой мод, който има връзка с тях да ги покани, защото с писмо на лични кой-знае кога ще го погледнат :? Ако някой модератор (може и потребител) би се заел, на лични ще му пратя телефон и име на госпожата от Vivacom.
Наистина такъв номер (набирателна сметка) би могъл да се ползва и за други цели на форума.
ivanovbg - майстор
Аз също съм за. Преди години и моят син беше така, но със счупен таз, та знам какво е. Дайте само сметката.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Тема "НЕКА ПОМОГНЕМ ЗА МИТКО!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: