• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
nautilus33 - майстор
Здравейте,
интересувам се къде продават части за настолни лампи? Трябва ми само осветителното тяло(горната част с фасунг). Търсих в няколко онлайн магазина, но не намерих.
hidrazin - майстор
Никъде не се продават. Продават се само крушки и цели настолни ламби.
:partyman:
nautilus33 - майстор
Лошо. Понеже открих плафони, но не ми вършат работа. Трябва ми за настолна лампа
Изображение.

Може и за такава за нощно шкафче. Такива дали се продават някъде? Нещо такова(само горната част) Изображение
naB4o - специалист
Продават се по магазините за осветителни тела/ел. матрИали, но често се обезсмисля покупката заради цената. Има места, където цялата лампа е под 5.00 лв (4.99 :weedman: :weedman: :weedman: говоря за тази зелената от 1та снимка) така че...
А за "шапки" има от 5-10 до 50ина лв.
hidrazin - майстор
nautilus33 написа:
...Може и за такава за нощно шкафче. Такива дали се продават някъде? Нещо такова(само горната част) ...
Чакай малко сега ... това е съвсем друг вид. Продават се но няма да ти хареса цената. Никак няма да ти хареса...
http://www.introlight.bg/accessories/de ... ments.html
http://www.elbulgaria.com/c13/stykla-abazhuri.html
Иначе гледам в кварталния магазин цената на такава шапка е някъде между 60 стинки и 1 лев и 80 стикнки но не се продават отделно.
Просто си купуваш такава ламба и ти слагат шапка по избор от тези дето имат в склада.
Но тези от склада не се продават отделно... Е, аз мога да си взема 1-2, но това е частен случай...
Само не ми е ясно що не вземеш да си направиш? Не е голяма философия...
:partyman:
nautilus33 - майстор
hidrazin написа:
Иначе гледам в кварталния магазин цената на такава шапка е някъде между 60 стинки и 1 лев и 80 стикнки но не се продават отделно.
Просто си купуваш такава ламба и ти слагат шапка по избор от тези дето имат в склада.
Но тези от склада не се продават отделно... Е, аз мога да си взема 1-2, но това е частен случай...
Само не ми е ясно що не вземеш да си направиш? Не е голяма философия...
:partyman:
Какъв е този магазин, в който ги има по 1,80лв? Може да имам някой познат да ми вземе. Иначе не се бях сетил да си направя... по принцип от какъв материал се правят?

# naB4o тези лампи по 5лв в интернет ли ги намери или в някой местен магазин, защото цената ме устройва, тъй като мога да я развасовам и ще си имам даже и готов кабел с щепсел и ключ :)
hidrazin - майстор
Квартален магазин. Не работи онлайн. Де да те знам от кой си град. И не, няма да ти продадат без ламба.
:partyman:
nautilus33 - майстор
hidrazin написа:
Квартален магазин. Не работи онлайн. Де да те знам от кой си град. И не, няма да ти продадат без ламба.
:partyman:
Ясно. Ще продължавам да търся онлайн тогава :)
naB4o - специалист
Преди 6-7 години като работих в един мебелен магазин (Явор) бяха по 4.99, директни китайчета, имаха бетонова основа, пластмасов корпус, но метална "глава". Иначе има до 10ина лева много решения.
Едит: https://www.aiko-bg.com/index.php?show= ... 98&sgid=79
ето например един вариант
nautilus33 - майстор
Благодаря. И аз ги видях тези в айко, но ми идват малко скъпички. Максимум до 5лв търся нещо :)
  • 1
  • 2

Тема "Осветително тяло за настолна лампа?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: