• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Гост - специалист
Старата няма да я продавам. Когато намеря време и ми дойде музата- ще пробвам да я залепя.
Гост - специалист
Както обещах- ето развитие по темата:
Цък
Без епоксидна смола, без сънфикс... решението е лесно и просто.
Hoвoceлckи - майстор
Беше ти казвано многократно
nikolovvd написа:
Не се ли огледа, ако може да се залепи, завари, запуши по някакъв начин?
От какъв материал е казана? Баси и цифрата 500-550 лв. за ремонт! :?
Такъв направо го ... :axe:
но ти упорито реши друго. Защо ли ти предложих да я купя :wink:
Поздравления все пак, че си се справил и най-вече че споделяш решението на проблема!
Гост - специалист
Hoвoceлckи написа:
Защо ли ти предложих да я купя
Защо ли? Стана ясно на всички.
Hoвoceлckи написа:
Само ми прецакахте сделката. Тъкмо се бях наточил да се оборудвам с новичка пералня за 100-ина лева и вие обяснявате как да се оправи за 5 минути без пари
Какво повече да кажа? Ти сам си го написа...

Сега ползвам лепената (по- добра е), а новата пералня няма да продавам- не ми предлагай пак сделки :partyman:
Hoвoceлckи - майстор
Гост написа:
Стана ясно на всички.
Именно! Всички вкупом ти казвахме да запретнеш ръкави и в духа на форума да се справиш. Всички ти казвахме, че не е толкова страшно, колкото го представя сервизния работник. Ти му беше гласувал повече доверие от колкото определено е заслужавал. Извинявай след като си се обидил на провокацията ми, макар че правилното беше ти да си кажеш цена. Стойността й като нова, минус цената на казан, минус липсата на гаранция, плюс някакъв пазарлък ... на колко ли щеше да се навиеш в крайна сметка :) Сега, при тези обстоятелства би трябвало да си ми благодарен, че наистина не съм се възползвал от обстоятелствата, а съм ти предложил несериозна оферта и определено съм те предизвикал да се заемеш :partyman:
Гост - специалист
Не си приписвай никакви заслуги.
Нито си ме мотивирал ти, нито си ме предизвикал да предприема нещо по ремонта. При наличието на закупена нова пералня нямах въпиюща нужда да поправям тази.
Както написах- когато ми се човърка и ремонтира (ми дойде музата) се захващам и си правя разни неща...
Не съм се обидил на "провокацията" ти. Просто предложението ти беше смешно и ти го написах. Това е.
Интересно пресмяташ цената, но и така пак не излиза сметката...(цена на нова .. минус цена на казан... и т. н.)
Както и да е-няма лошо- решил си да се възползваш- не се получи...
Ще се радвам, ако с публикуваните снимки и обяснения ще съм полезен на някого. ( все пак- пожелателно е да не му се налага)
Hoвoceлckи - майстор
Окей, извинявай за участието ми в темата ти! Приключих с комуникацията си с теб!
Гост - специалист
Радвам се. Дано да е така.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Пералнята протече :-(" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: