• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Гост - специалист
infomar написа:
Показаха ли ти кой член от гаранцията е нарушен или установиха "дупка в барабан от неизвестен източник" - НЛО.

Написаха ли протокол от проверката и какво пише в него като отказ от гаранционен ремонт?

Ако не си нарушил указаното в гаранцията какво правим :?
Показаха ми един друг член.
Човека от сервиза се оказа много свестен и с прости думи ми обясни, че за тази дупка не може да ми се уважи гаранцията.
Ако го направи- ще си изгуби работата.
Подписах се на протокол.
Както някой написа по- горе- и да се занимавам с КЗП и т. н- само ще си изгубя времето.

А сега разбрах защо днешния петък е наименуван "черен"... че и нов TV купих и Kindle .... Затварям сайта на емаг, че не се знае колко още $$ ще похарча... Поне за машинарийки не се бях наточил, щото нямам въпиюща нужда от нещо ново.
lyubohar - майстор
Това за черния петък хубаво.Имал си възможност-купил си.Дай боже всекиму.
По ми е интересно в сервиза не казаха ли,че могат да я ремонтират без смяна на казан?
Или като платките по климатиците-заради едни чарк нова-400-500лв.!
Гост - специалист
Е, каза- 400 лв. казана и смяната му- колкото - там. Кой ти лепи казани в сервизите- заменят с нови.
p.v.x - майстор
Гост написа:
А сега разбрах защо днешния петък е наименуван "черен"...

Ако не е тайна , каква отнесе(поръча).

Че и ние , покрай една пералня , отнесохме доста работи. :-D

:rock:
Гост - специалист
Пак същата-Electrolux :-)
Шегувам се.
Samsung Eco Bubble WF8EF5E0W4W/LE, 1400 об/мин, 8 кг
от 720 лв- за 560.
Реших да взема по- евтина пералня от авариралата, щото ако ще трябва на всеки две години да давам по 1000 лв. за пералня...
p.v.x - майстор
Да ти е честита и безаварийна.
И да легне на сърцето на жена ти.

:rock:
lyubohar - майстор
Честито.
И проверявай за сутиени и джобовете за ключове.
MamaMy - майстор
Между другото и аз искам да купя старата. Имам една с неръждаем казан и изгоряла (липсваща) електроника.
Hoвoceлckи - майстор
Пита колко даваш без да го разсмиваш :-D
kozl - майстор
Гост написа:
Пак същата-Electrolux :-)
Шегувам се.
Samsung Eco Bubble WF8EF5E0W4W/LE, 1400 об/мин, 8 кг
от 720 лв- за 560.
Реших да взема по- евтина пералня от авариралата, щото ако ще трябва на всеки две години да давам по 1000 лв. за пералня...
Да сервизите не са това което искаме да са :?
На нашата миялна един сериозен человек ми отремонтира платката, за която в другите сервизи предлагаха замяна с нова. За жалост той е вече много по сериозен и не се занимава с такива "несериозни" дейности. А новите уреди са все по несериозни спрямо старите. Те са гаранционно сериозни :? Пък и като гаранцията е у Франция :?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Пералнята протече :-(" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: