Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
mladkal - майстор
Здравейте! След като два дни се рових в форума и не можах да си намеря нищо реших да помоля за съдействие.
Става въпрос за следното: Желая да си оформя в дъното на гаража един "мъжки кът" :-D - подходяща маса и стелажи по стените, шкафове и др. такива, където да си складирам всичките налични ръчни електро и подобни инструменти (клещи, гаечни ключове, овтерки, скоби и т.н).Желанието ми е да пресъздам нещо, което ще е практично във времето, така че жената щом ме напъди :wink: да ходя "да си майсторя там" :!: , всичко да е под ръка и да е добре систематизирано. За сега единствено съм предвидил три броя контакти + още един подсилен (за електрожен), осветление, окабеляване за творческия саунд.Предвидил съм и място за сериозно менгеме, а шмиргела съм го изнесъл в друга позиция на въпросното помещение.
Ще ви бъда благодарен ако можете да постнете снимков материал на вашите "работни" местенца, както и практични държачи за отверки, клещи и инструменти в този ред на мисли.
Предварително Ви благодаря!
ПП. Ширина 3.60м височина ~2.80 и допустима дълбочина на плота +подлежащито отдолу му шкафове 70-макс 80см
ПП2. Щом реализирам нещо в идните ленински съобтнонеделници ще поствам снимков мат`рял! Ай промиз! :)
null - специалист
Разгледай списаноята (http://store2.data.bg/swetlio/wood/). Има прекалено много за да могат да се изброят.
mladkal - майстор
HAMELEON, NULL,
Благодаря ви за линковете! Ще ги разгледам и със сигурност ще има какви идейки да си крадна!:)
hameleon - специалист
На входа на гр.Белово от страна Пазарджик има един доста голям магазин втора ръка внос от Англия - та от там може да се купят доста интересни ръчни механични и електрически инструменти.Има от тези менгемета които се монтират на работните маси.Лично аз съм си купил от там раздвижен прав ъгъл,ръчно устройство за рязане под ъгъл,стъклорез,триони ръчни и някой др. неща .Стари са ,но с изключително качество произведени от Майнсфилд -Англия.
Spokoiniq - майстор
Пич, дай някаква карта на мястото, има ли недърводелски инструменти?
mladkal - майстор
Spokoiniq написа:
Пич, дай някаква карта на мястото, има ли недърводелски инструменти?
Карта ня маястото нямам, защото не е топографирано :) (шега), Ще слезна да му прасна 2-3 снимки и да ги поста заедно с малко размери.
ПРедварително Благодаря за заинтересоваността.
mladkal - майстор
Spokoiniq написа:
Пич, дай някаква карта на мястото, има ли недърводелски инструменти?
дърводелски инструменти няма да има... работната маса ще да е преди всичко за всякакви други майсторици и чак след това за дърводелство....не ми е нужен типичен дърводелски тезгях.... по-скоро място с широко приложение малко електротехника, малко електроника, малко металообработване, малко дърводелство и разни такива...
някъде в шкафовете ще държа зеги-то, ръчния циркуляр, винтоверта, които мога да определя най-общо като дърводелски инструменти. длетата ще са няколко на брои и ще са окачени аналогично на отверките
hameleon - специалист
Spokoiniq написа:
Пич, дай някаква карта на мястото, има ли недърводелски инструменти?

Ето карта ,а какви не дърводелски инструменти по-точно Ви интересуват
?

Прикачен файл

map Belovo.JPG
map Belovo.JPG (219.11 KиБ) Видяна 8829 пъти
null - специалист
А какви дърводелски инструменти има ...

Тема "ВАШИТЕ ИДЕИ ЗА МОЯТА "РАБОТНА МАСА"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: