Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
jakuzi - специалист
CASA написа:
Здравейте!
Матерялът за тавана е плексиглас,цвят опал.
Неоновото осветление е препоръчително да е с електронно запалване за по добър ефект!Разстоянието между пурите и тавана не трябва да е по-малко от 15-20см.В противен случай пурите си личат много.
Ако плексигласа е екструдиран, то тогава е необходимо по-голямо разстояние от осветлението, но ако е лят, то са необходими 10-12см разстояние, както напр. на рекламните табели.
ivanpetrov - специалист
Здравейте,първият ми пост тук.Сайта е много як.Колко милиметра е дебел този плексиглас?Много ми харесва иначе целия интериор и направата му ,разбира се. :2thumbs:
chapara - майстор
За предпочитаме,вместо плексиглас е да се ползва метакрилат,ома го в доста цветове и прекрасно разсейва светлината,без значение колко е разстоянието на осветлението до тавана.
sasooooooooo - "специалист"
... и не забравяйте, че има минимално технологично разстояние, в което паното /плексиглас или др./ трябва да се подпъхне за да влезе свободно в леглото си.
тонито - специалист
CASA
браво..много е добро.харева ми.Искам да ми се направи едно такова нещо амам никой не иска да ссе захваща..ще можеш ли...
П.С. Искам само колоните да светят.

Прикачен файл

a17.jpg
a17.jpg (37.92 KиБ) Видяна 4072 пъти
vesbond - специалист
Това ли искаш, Тони? Не съм го довършил нацяло, седи така от година. Но все пак да добиеш представа :)

Прикачен файл

DSC00325.JPG
DSC00325.JPG (87.53 KиБ) Видяна 3981 пъти
тонито - специалист
Да точно това искам.Колко пари и колко време?
vesbond - специалист
тонито написа:
Да точно това искам.Колко пари и колко време?
Колко колони ще бъдат, една или повече?
vesbond - специалист
около 20 дена по 400 лв. на бройка :cool:

Тема "Тоалетна и баня в нов апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: