Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
gogo68 - напреднал
Привет! Правя си един навес, под който да си сложа маса и столове...с една дума - за купони!:) Всъщност съм го направил вече - от тръби и профилен винкел и съм го боядисал. Дилемата ми е с какво да го покрия отгоре, че лятото да ми пази хладно и естествено да е евтино!:) Размера е 3.50м./3.00м. Ще съм благодарен на всякакви предложения! Благодаря!
VLADO66 - майстор
Като си почнал от джелезо-меткаш отгоре на конструкцията една електрозаварена мрежа 4-6мм с око 15/15 макс./за арматура/ и над нея един винил за билбордове :)
resistbody - майстор
Камуфлажна(маскировъчна) мрежа - класика в жанра ;)
Примерно - http://www.weapons-trading.com/product_ ... ticles=370
stiv1961 - майстор
jekasus написа:
Асма :-D
+1 :supz:

Прикачен файл

060420142416.jpg
schuldiner - майстор
Тези табели нали сте ги виждали?
Изображение

Освен за сянка, рогоСките стават и за параван, да пазят завет. По-бързо и лесно е от асма и не събират осите...
gogo68 - напреднал
Благодаря за идеите! Но идеята е хем да пази сянка, хем да пази и от дъжд, я в случая асма, рогозка и камуфлажна мрежа не са удачни, че ще вали през тях!:) Единствено от изброените става винил от билборд. Някакви други предложения?
big_death - специалист
Моя който го направих е с размери 6 на 3 метра, като е направен с гредички 10/5 см. през 60 см. , отгоре междуградичното пространство е с ОСБ 9мм.- по 20 кинта парчето с размери 122 на 244 см.,над него е 2 см. фибран (3 лв. бр)и отгоре моето е платнище-винил от цирк което е по-дебело като материя .Надявам се като се стопли отдолу да не напича .
gogo68 - напреднал
С ондулинa ме притеснява, че ще стане като парник отдолу лятото!

Тема "Навес за купони!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: