Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Направих си малка механичка за домашно ползване и сбирки с приятели.От тавана ми обаче виси кабел с крушка и нещо не ми се връзва.Дайте идеи да си направя нещо.Исках от каруцарско колело,ама немога да си намеря.
Дърво + желязо = колело каруца окачено на синджири.
Върви в някое село в селската кръчма и питай. Ще намериш.
Тази тема е точно в 10-ката на днешните ми занимания. Те са на тема "Нов живот за старите спирачни дискове или старт от скрапа" :-D
Поне няма опасност като я бутнеш да падне тая лампа ;) Става и за фитнес.
Ето една идея. Имам колела от каруца, но понеже повечето битови полюлеи са от такива реших да разнообразя. Направен е от дървен стан за тъкане, метални чашки от счупен железен полюлей, малко синджири. Захванат е на ок от каруца.Цялата работа -няма и час време.

Прикачен файл

DSC00678.jpg
DSC00678.jpg (68.02 KиБ) Видяна 5432 пъти
Добре са е получило,браво на мен много ми харесва!
ZMeyGorianin написа:Ето една идея. Имам колела от каруца, но понеже повечето битови полюлеи са от такива реших да разнообразя. Направен е от дървен стан за тъкане, метални чашки от счупен железен полюлей, малко синджири. Захванат е на ок от каруца.Цялата работа -няма и час време.

Твоето е най-близо до това което искам
Не знам каква е височината на тавана в механата ти / при мене е 2м. и е вкопана 0.6м. в земята/. Ако виси от тавана няма ли да пречи на движението? В моята механа поставих декоративни фенери по стените- хем свети достатъчно, хем не си блъскаме главите.

Прикачен файл

DSC00668.jpg
Ето още малко идеи- на беседката под сайванта
DSC00668.jpg (90.49 KиБ) Видяна 5352 пъти

Прикачен файл

DSC00656.jpg
В механата
DSC00656.jpg (92.73 KиБ) Видяна 5352 пъти

Прикачен файл

DSC00657.jpg
Пак там
DSC00657.jpg (78.97 KиБ) Видяна 5352 пъти
Изображение
Ако си намериш колелце.
няма ли още някои да качи снимки да си открадна идея

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Направи сам”