• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Zdraveite, predi vreme bqh vidqla v saita -ot obiknovenni avtomobilni bqh gledala kak se pravqt :-D gumi stolove-gumata se razrqzva na dve i t n. Imam dosta broiki i mi se iska da mi dadete nqkakvi idei i snimki ako moje-4e da ne rovq iz celia forum:)
Blagodarq predvaritelno:)
toni_g79 - специалист
КИРИЛИЦА няма ли за теб? :x
mladkal - майстор
redmerinda83 написа:
Zdraveite, predi vreme bqh vidqla v saita -ot obiknovenni avtomobilni bqh gledala kak se pravqt :-D gumi stolove-gumata se razrqzva na dve i t n. Imam dosta broiki i mi se iska da mi dadete nqkakvi idei i snimki ako moje-4e da ne rovq iz celia forum:)
Blagodarq predvaritelno:)
Ние тук, в този форум, четем и Пишем на Кирилица. Има си ясни правила, а едно оттях е задължителната Кирилица. Ако желаеш темата ти да остане и да не отиде в кошчето, на където се е запътила, пиши на кирилица.

Форума има търсачка и в нея със сигурност няма вируси
И понеже не съм чак толкова лош цъкни тук
bdimov - специалист
Значи нарязваш ги на кубчета в размер от около 5-6 мм. страна. После така нарязаните кубчета се смесват с нова ( пряско приготвена ) каучукова смес. Така готовата композиция се пресова при висока температура с хидравлична преса и се получават каучукови платна ( с желана дебелина в зависимост от настройката на пресата ) , които се използват за износоустоичиво покритие с висока степен на сцепление при изграждане на пътеки, алеи и кръстовища.
Статистиката показва че кръстовища с така направено покритие има до 50% спад на пътните изциденти!

П.С. Това е нашега , макар че тази технология е факт. А за твоите 20 гуми ....... незнам. :razz:
mladkal - майстор
[quote="bdimov"].....
П.С. Това е нашега , макар че тази технология е факт. А за твоите 20 гуми ....... незнам. :razz:[/quoteВИ

Освен, че е "на шега" -пише се "на шега" си е и спам, който не се толерира от правилата на форума ни.....
Факт е, че технологията е вярна, а и позитивните й страни са не малко, но...Тематиката и форума е "НАПРАВИ СИ САМ". Технологията предложена от теб, колега, е техноложично енергоемка. Тук идеята е да хванем с трици маймуни.

P.S. С твоите пет поста излиза, че си нов на нашите честоти. Призовавам те към конструктивно мислене, лишено от излишен сарказъм, криво чувство за хумор и безсмислено написани постове....
Аз, а и колегите съфорумци, ти благодаря/благодарим за старанието и вниманието, което ще вложиш в бъдеще.

Желая успехи в доброжелателните си пожелания:
Младен
Последна промяна от mladkal на чет окт 21, 2010 2:06 pm, променено общо 1 път.
bobibobi79 - специалист
На заговезни,ако не се лъжа се палят гуми и се прескачат.Голямо прескачане ще падне :-D .Така де за здраве е.
bobii - специалист
mladkal, не ми е кеф да споря за безсмилени неща, но като поправяш хората, поне обърни внимание на това, което ТИ пишеш! Примерно "НюАПРАВИ САМ" или "жебая".
mladkal - майстор
bobii написа:
mladkal, не ми е кеф да споря за безсмилени неща, но като поправяш хората, поне обърни внимание на това, което ТИ пишеш! Примерно "НюАПРАВИ САМ" или "жебая".
Благодаря! Поправих се!
ebahti - майстор
а също и "техноложично " :-D
ZEDYCUS - майстор
От тия 20 автомобилни гуми става чуден дувар (СТЕНА). Гледам, че и ти си от моя край :-D А писането на бг е задължително в тоя форум. Поздрави.
  • 1
  • 2

Тема "Daite mi idei kakvo da napravq ot 20 broiki avtomobilni gumi" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: