• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 63
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
Да се похваля и аз, :-D най сетне и аз си направих Валандар,та това му е второто ползване, ама сефте на огън. :weedman: http://youtu.be/TUyqsP4OV5M
stiv1961 - майстор
Браво, чудесно клипче :supz: . Един съвет от мен- другия път сложи зеленчуците в средата на валандара, поемат част от миризмата на печеното и стават много вкусни/ особено ако са предварително нарязани и налееш малко мазнинка в средата/. Стават пържени зеленчуци- трепач :)
bulhomes2 - майстор
Ех майкаааа... и бирата.... що ли ми трябваше да почвам тая диета....
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
[quote="stiv1961"]Браво, чудесно клипче :supz: . Един съвет от мен- другия път сложи зеленчуците в средата на валандара, поемат част от миризмата на печеното и стават много вкусни/ особено ако са предварително нарязани и налееш малко мазнинка в средата/. Стават пържени зеленчуци- трепач :)[/quote]
То после имаше бре Стиви, и зеленчуци с гъби, и тиквички, мммммм, и накрая и пържени картофки.... :weedman:
Стефко - специалист
А моя диск 650 мм още стои в гаража. Не му е дошло времето още. Но...... някой ден ще го направя. Може би още тия дни.
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
Стефко написа:
А моя диск 650 мм още стои в гаража. Не му е дошло времето още. Но...... някой ден ще го направя. Може би още тия дни.
Малиии 650мм, а моя е само510. Представи си колко мръвка ще събере.... :-D
Стефко - специалист
Ето и моя валандър. Малко съм сгрешил - размера му е 550 мм. Още не съм го пробвал с мръвки. Иначе запалих горелката, и се нагрява сравнително равномерно. Скоро не се очертава да го пробвам как пече.

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (110.5 KиБ) Видяна 3262 пъти

Прикачен файл

2.jpg
filmatoplo - майстор
Добре дошъл в джаза :prayer: , нагряване до синьо и мазане олио , да почернее и стане като тефлон , мятай мръвките или зеленчуците отгоре и кеф :partyman:
bulhomes2 - майстор
А бе, че аз си играх със шлайфчето с диск със шкура докато блесна целия само метал. Вие с ръждата ли ги напичахте?
stiv1961 - майстор
bulhomes2 написа:
А бе, че аз си играх със шлайфчето с диск със шкура докато блесна целия само метал. Вие с ръждата ли ги напичахте?
И аз си играх с моя така, но пак останаха язвички. Но след първата проба както казва Филма стана черен като тефлон :)
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 63

Тема "Валандар/тиган или барбекю/" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: