Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
baharkadirov - специалист
Nena написа:
Сега остава да разбера от къде да намеря пластмасата. И ако изработя моделите от пластелин или подобен материал (или дам точни размери), след това как, къде и кой може да ми ги изработи от мека пластмаса. И на каква цена.
Пластмасата е "Valplast ",може да я намериш тук http://informator.bg/cgi-bin/index.pl?_ ... fo&ID=3088 ...Но сама по себе си ...не ти върши абсолютно никаква работа ....За нея има специална вакум преса и начин на изпичане.... Намери си восък(а не пластелин) и ги моделирай....И ги занеси в гореспоменатите лаборатории....или иди... и им обясни какво искаш...
MrMurdjo - майстор
При тези препоръки, съм 90% сигурен, че цената ще е прекалено висока.
Следя темата, имам някои идеи, но не ми харесва, когато някой пита с недомлъвки, сакън да не му откраднем хляба. Който се страхува от това, обикновено трябва да се справя сам.
Убеден съм, че ако знаехме какво точно се иска и цели, до сега да е намерено и решение.
batkotony - специалист
MrMurdjo написа:
не ми харесва, когато някой пита с недомлъвки, сакън да не му откраднем хляба. Който се страхува от това, обикновено трябва да се справя сам.
Убеден съм, че ако знаехме какво точно се иска и цели, до сега да е намерено и решение.
+1!
А като видях и долното някак си съвсем изчезна желанието ми да помагам...Нещо не си падам по тарикатлъците-абе ти ми кажи,ама аз няма... :evil:
Nena написа:
shulio написа:
baharkadirov,
с първите 2 предположения, аха ! и да уцелиш !.. :-)))
shulio - специалист
За тези бройки едва ли някой ще ти се навие да го направи това. 30 броя по 2.5лв са прекалено малка поръчка за да прави някой калъпи или замби или каквото и да било.

Купи си инжинерна пластмаса от някъде където продават на дребно 20мм дебела (или дъска за рязане професионална дебела) и си ги изрежи с нагрята тел или ги дай на някой да ги изреже, но за тази цена предполагам няма да намериш много желаещи :)

Тема "Отливка / изрязване на пластмасови детайли, как?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: