• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
edesign - специалист
Айде пак глупости и заяждане! Кога съм казал че не съм работил с нищо !?
Казах че във фирмата сме с топ солид и следователно работя с него. Търговците на софтуера (защото е купен легално и съм минал обучение при тях) имах предвид, че казват бил по-добър от solid work. Т.е. тук не изказвам мое мнение.

А пиша мнението изобщо, защото по-горе беше зададен въпроса как от 3д се преминава съм CAM за машината........
Ами отговорът според мен е хваща се хубава програма за 3д учи се и след това правиш всичко с един продукт - 2д, 3д ,CAM и т.н.

Прикачвам прясно току що принтиран детайл. Чертане на топ солида по бързо от 10 минути. Принтиране 3 часа и отгоре. Размери на квадратната основа 64х64, обща височина 50мм, дебелина на стената 2мм купола, 3 мм основата.
Ето затова мога да експортна G кода и да се изработи на рутер.

Прикачен файл

vac2.jpg
vac2.jpg (39.9 KиБ) Видяна 2614 пъти

Прикачен файл

vac1.jpg
vac1.jpg (34.28 KиБ) Видяна 2614 пъти
multiple - специалист
http://cadsniper.com/ Във този сайт може да си сваляте чертежи 3Д . :cool:
multiple - специалист
Ето някой интересни и полезни неща
ПРОЕКТИPАНЕ, ИЗРАБОТКА И ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ИНСТРУМЕНТАЛНА ЕКИПИРОВКА ЗА ПРЕСОВА ОБРАБОТКА НА ЛИСТОВ МАТЕРИАЛ
https://leanpub.com/proektirane-izrabot ... ovane/read
STEPER - специалист
Здравейте,
Бих искал да съживя малко темата като се обърна с молба за помощ към хората които са на ТИ с
3Д софтуера.
Искам да отпечата един детайл на 3Д принтера но за целта трябва да се промени големия диаметър,
на детайла , който да стане на 45 мм. Желателно е формата на файла да е STL но може да бъде и OBJ/AMF/3MF
Аз не съм в час да го направя и ако е необходимо ще си заплатя за изгубеното време.
Прилагам снимка на детайла. При проявено желание или интерес ще изпратя самия фал по удобен за Вас начин.
Благодаря предварително.
Поздрави

Прикачен файл

Clipboard-A.jpg
Clipboard-A.jpg (42.5 KиБ) Видяна 1464 пъти
bou81 - специалист
дай скица с размери
STEPER - специалист
Благодаря.
Имаш лично съобщение.
Поздрави
STEPER - специалист
М-да.
Няма желание за помощ дори и със съвет къде мога да потърся такава.
ОК
bou81 - специалист
Steper писал съм ти на лични
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "DXF DWG чертежи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: