Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
orlin740 - напреднал
Здравейте. Интересува ме впечатленията и мнението на форумците за инверторен електрожен "Парксайд", които в момента се продават в "Лидл" за сумата от 229 лв.
gogo7777 - майстор
Пълен ташак за електрожен......има раздел/и/ за подобни куки. Купи си го и сподели с аудиторията.....на мен ще ми е интересно :-D
velsi - Почетен майстор
Аз електрожен от бакалията не бих си купил. Какво повече да кажа.
torbalan - Дървен философ
Поне пиши какъв максимален ток му дуват.

Аз не го намирам на сайта им.
cholev - майстор
80A
http://www.lidl-service.com/static/1622 ... 751_BG.pdf
Аз си го взех, но още не съм го пробвал
torbalan - Дървен философ
80А ептен малко...

Бих купил това.

Срещу още 20 лева предлагат 4 години гаранция, което за мен означава, че търговеца има доверие в тази машинка...
Avas_co - майстор
torbalan написа:
80А ептен малко...

Бих купил това.

Срещу още 20 лева предлагат 4 години гаранция, което за мен означава, че търговеца има доверие в тази машинка...
Ха, и гледам, че им е останала и последната бройка от Арк 200, и мисля, че това ще е наистина последната такава.
Да е честита на новия и собственик, една много добра за мен машина, която май вече няма да се предлага, за сметка на по-еФтинкото, ма нали това се търси.
Пък тия Мини куфарчета кой ги знае, аз поне не съм чул отзиви от ползвател, е със сигурност ще са много по-добре от тоя "марков" Парксайд.
torbalan - Дървен философ
Парксайд според мен няма да е лош. Ще си отговаря на описанието...

Просто 80А са малко. Ако някой смята, че го устройват - условията в Лидъл също не са лоши. 3 или 5 години им е гаранцията и я спазват безусловно.
Avas_co - майстор
torbalan написа:
Парксайд според мен няма да е лош. Ще си отговаря на описанието...

Просто 80А са малко. Ако някой смята, че го устройват - условията в Лидъл също не са лоши. 3 или 5 години им е гаранцията и я спазват безусловно.
Човек, тия 80 А са пълен майтап.
Не, че не работя основно на 80-90 А, но я си представи еднократно тая "машинка" да я напънеш да бачкаш с нея няколко часа на максимален ток, какво ще и причиниш, и какво на себе си.
agj - майстор
torbalan написа:
Парксайд според мен няма да е лош. Ще си отговаря на описанието...

.
:-D Е то пък оставаше да не си отговаря и на описанието !
Прикачен файл:
Prakside 80 TD.JPG
Prakside 80 TD.JPG (19.37 KиБ) Видяна 14301 пъти
.....
Зачетох се в инструкцията и ..умрях от смях !
Прикачен файл:
Prakside 80 T.JPG
Prakside 80 T.JPG (14.92 KиБ) Видяна 14308 пъти
Предназначен е да заварява с тел ,.......щото електрод 1.6мм. си е буквално тел.
Ако заваряваш пък с електрод 2мм., ще си на максимума на възможностите на това чудо !
Обаче най интересното е как ще заваряваш с електрод 2.5мм. след като амперите от 80 нагоре липсват .... :lol:
Прикачен файл:
Prakside 80 u.JPG
Prakside 80 u.JPG (6.11 KиБ) Видяна 14308 пъти
:-D
Абсолютно правилно ,ако експлоатираш това чудо редовно с електроди 2 или 2.5мм ще ти се налага редовен ремонт ,обаче интерсното е кой ще го ремонтира ?Лидъл дали имат сервиз за електрожени ?
Има и още други тъпотии в тая инструкция ,като например работа с иглен електрод ...и работа с иглен електрод чрез допиране ...Смях смях ...!

Тема "инверторен електрожен "Парксайд"." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: