Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
GL78 - специалист
Здравейте, отдавна мисля да озвуча основно коридора кухнята хола и ... Не става въпрос за купони, а когато слушам новини или Хоризонт не да спра на едно място, а където и да съм все да се чува. Ще има вкл/изкл и потенциометри за всеки кръг. Интересуват ме повече усилвателите 2003 трябва да стане. Ако някой е правил нещо подобно.
sstefanov - майстор
Баща ми като пускаше това се чуваше навсякъде:
Изображение
GL78 - специалист
Стига, не се бъзикам. Ако е за бъзик скоро се върнах от ...,но ние гътнахме АМ предавателите, а там хората още имат антени
MamaMy - майстор
Мисли го направо многоканално. Иначе ще падне голямо мрънкане. Ти искаш хоризонт, но жена ти иска в кухнята чалга, пък децата искат рап. Ще луднеш и ще се откажеш. Това което искаш ми прилича на системата за радиоточка която съществуваше едно време. sstefanov е прав. Най-евтино ще ти излезе да си сложиш по едно радио във всяка стая. Е, може и да не е ВЕФ, че трудно ще намериш толкова. Опасването на апартамента с екраниран стерео кабел съвсем не е евтино. :roll:
maleeeestrax - специалист
Наскоро си купих ресивър -втора ръка разбира се и цените са между 100 и 200лева .Едно момче предлага много модели ако те интересува ще ти пратя телефон има и всякакви тонколони.А това с вефа си е вярно хаахааааааа :rock:
GL78 - специалист
Ситуацията е следната. От предния TV оператор остана много дълъг многожилен кабел, та него да използвам. Споменах и тда2003 не случайно: работи и под 2 ома и имам от тях, колонки пак си имам и всичко ще е скрито или...Кабела е дълъг,че става даже и за интерфон и за аварийно LED осветление. Това е идеята ми ако някой е правил нещо такова... Кабела е 8 жилен
GL78 - специалист
MamaMy написа:
Мисли го направо многоканално. Иначе ще падне голямо мрънкане. Ти искаш хоризонт, но жена ти иска в кухнята чалга, пък децата искат рап. Ще луднеш и ще се откажеш. Това което искаш ми прилича на системата за радиоточка която съществуваше едно време. sstefanov е прав. Най-евтино ще ти излезе да си сложиш по едно радио във всяка стая. Е, може и да не е ВЕФ, че трудно ще намериш толкова. Опасването на апартамента с екраниран стерео кабел съвсем не е евтино. :roll:
Е, явно не си разбрал темата. Влез в заведение, но добро, а не кръчма. С TL072 правих ефекти не бе кой знае какво, но много повече от стерео. Радиоточка имам и сега!!! VEF имам и аз, SELENA нямам. Е пак се върнах на 2003 и като му пусна дългите кабели и тамън щото работи на ниско изходно съпротивление. екранирани няма да има. Чакам още идеи кой как
GL78 - специалист
maleeeestrax написа:
Наскоро си купих ресивър -втора ръка разбира се и цените са между 100 и 200лева .Едно момче предлага много модели ако те интересува ще ти пратя телефон има и всякакви тонколони.А това с вефа си е вярно хаахааааааа :rock:
Имам TDA 1514A от комунизма :rock: Идеики просто идеики

Тема "Озвучаване на апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: