Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
alex63 - специалист
Трябва ми въртяща кошница за долен ред Ф 500 (50СМ) - къде мога да го намеря?Може и по нета.
Предварително благодаря!
maleeeestrax - специалист
В Малко Търново на центъра има 2 :axe:
horgasz - специалист
alex63 написа:
Трябва ми въртяща кошница за долен ред Ф 500 (50СМ) - къде мога да го намеря?Може и по нета.
Предварително благодаря!
Провери тук или потърси колонна система за кухненски шкаф в нета. Дано съм разбрал какво търсиш, де.
Успех
maleeeestrax - специалист
Аз мога да му кажа 100 места не само роси ама поне да се постарае един въпрос коректно да зададе.За долен ред на кое?От кой град си? :supz:
alex63 - специалист
horgasz написа:
alex63 написа:
Трябва ми въртяща кошница за долен ред Ф 500 (50СМ) - къде мога да го намеря?Може и по нета.
Предварително благодаря!
Провери тук или потърси колонна система за кухненски шкаф в нета. Дано съм разбрал какво търсиш, де.
Успех
Да разбрал си [Изображение, но не му се дават 115лева за това, не е задължително да е испанска, може да е и турска....
Последна промяна от alex63 на чет дек 25, 2014 7:07 pm, променено общо 1 път.
alex63 - специалист
maleeeestrax написа:
Аз мога да му кажа 100 места не само роси ама поне да се постарае един въпрос коректно да зададе.За долен ред на кое?От кой град си? :supz:

Честита Коледа!
Не разбирам кое е неясно и кой въпрос е зададен неясно?Въртяща кошница е две кошници една върху друга на ос(колона) за глух шкафИзображение.Има ги 1/2 и 3/4, но те не ми вършат работа.
Сега достатъчно ясно ли е или трябва и картинка?
Да речем, че мие лесно да обиколя Варна.
maleeeestrax - специалист
Във Варна имате представителство на тека хефле и кент виж им адресите в нета .Най -добре иди в кент-импекс те са на някакъв бул.Република ама няма номер а аз не съм от Варна за да ти кажа къде е точно. Честито Рождество Христово. :supz:
alsted - майстор
[quote="alex63"Не разбирам кое е неясно и кой въпрос е зададен неясно?[/quote]
alex63 написа:
Трябва ми въртяща кошница за долен ред Ф 500 (50СМ) - къде мога да го намеря?Може и по нета.
alex63 написа:
Въртяща кошница е две кошници една върху друга на ос(колона) за глух шкафИзображение.Има ги 1/2 и 3/4, но те не ми вършат работа.
Сега достатъчно ясно ли е или трябва и картинка?
Някак си във втория пост не се повтаряш ... Пък и не се разбира много на кого не му се дават 115лева :? То принципно си има такъв подфорум - къде е по-евтино. Виж я тук малко по-тънко.
alex63 - специалист
alsted написа:
... Пък и не се разбира много........
Ами като е толкова неясно...прочети си подписа и ще ти се изясни....

Тема "Въртяща кошница за долен ред" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: