• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
White wolf - помощник
Здравейте, нов съм във форума и търся да закупя бетонобъркачка 190 литра втора употреба. Какво ви е мнението втора употреба или нова? Ако някой продава, моля пишете.Благодаря!
maleeeestrax - специалист
Тук не е сайт за покупко-продажби.Пробвай в ОЛХ. :rock:
Гост - специалист
maleeeestrax написа:
Тук не е сайт за покупко-продажби.Пробвай в ОЛХ. :rock:
Що така? Каква е разликата с тази тема?
Значи- за циркуляр може да се пита, за бетонобъркачка- не?
White wolf - помощник
Правилно колега. В други теми за бетонобъркачки съм срещал пак запитвания и предлагания за продажба. :o
White wolf - помощник
Колеги какво ви е мнението за тази бетонобъркачка https://www.olx.bg/ad/betonobarkachka-2 ... 9f31d0699c.
Каква е разликата между бетонобъркачка 180л. и 190л.? Тази от 190л. знам, че готов бвтон излиза 2 колички, дали 180 литровта ще обърка 2 колички?
gnt69 - майстор
White wolf написа:
Колеги какво ви е мнението за тази бетонобъркачка https://www.olx.bg/ad/betonobarkachka-2 ... 9f31d0699c.
Каква е разликата между бетонобъркачка 180л. и 190л.? Тази от 190л. знам, че готов бвтон излиза 2 колички, дали 180 литровта ще об и ърка 2 колички?
И 180 и 190 литровите са много хубави, вземай по голямата. И не се чуди щото ще им вдигнат цената. Както викат у нашто село няма смисъл.
zz_stefanov - майстор
gnt69 написа:
White wolf написа:
Колеги какво ви е мнението за тази бетонобъркачка https://www.olx.bg/ad/betonobarkachka-2 ... 9f31d0699c.
Каква е разликата между бетонобъркачка 180л. и 190л.? Тази от 190л. знам, че готов бвтон излиза 2 колички, дали 180 литровта ще об и ърка 2 колички?
И 180 и 190 литровите са много хубави, вземай по голямата. И не се чуди щото ще им вдигнат цената. Както викат у нашто село няма смисъл.
Това е Денцел, и аз щях да питам някой ползвал ли е такава. Интереса ми е към най малката.
Гледах ги изложени по веригите. Имат спрямо другите разлика в конструкцията. Лагерите им са в барабана, а оста е неподвижно закрепена на носещата рама. Така лагерите ще се пълнят по малко с боклук, но не знам как ще се избиват при смяна. Понеже с такава вещ не съм работил, още кърша пръсти какво да взема :)
maleeeestrax - специалист
Проблема е че в повечето случаи гребена не е метален и се износва.Ако намериш с метален цената вероятно ще е по-висока .Такъв уред предполага бъркане на повече бетон-компромисен вариант е да ти докарат 0.5 или 1 кубик земновлажен и да добавиш вода и на ръчичка. :rock:
zz_stefanov - майстор
Тея са с метален гребен.
White wolf - помощник
В описанието пише, че са с метален гребен, но ми прави впечетление, че гаранцията им е 1 година, а в Практикер са по 2 години. Тези са по-мощни и са руски, докато тези в Практикер сигурно са китайски. Не знам каква да купя.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Бетонобъркачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: