• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте! Искам да си направя нещо като диванче от палети. Вече съм намерила и ги боядисах, но се чудя какво да сложа върху тях за да бъде меко и удобно - топ матрак или големи възглавници?
ilian ivanov - специалист
Промени заглавието ,че така малко смешно изглежда :-D А иначе аз бих направил възглавници от дунапрен.
maleeeestrax - специалист
Пелетите ги горим в парното , а дървените платформи за пренасяне на товари се казват----една палета-единствено число и много палети в множествено но най-правилно е да се каже палет в единствено число. :rock:
EDI - майстор
С кеф прочетох заглавието и викам, я да видим как стават - лепени един по един или бъркани в казана с лепило. :lol: :partyman: Аз възглавници от дунапрен бих си сложил.
Чираче - майстор
EDI написа:
С кеф прочетох заглавието и викам, я да видим как стават - лепени един по един или бъркани в казана с лепило. :lol: :partyman: Аз възглавници от дунапрен бих си сложил.
Дърти форумни хиени. Що убивате желанието на момичето още с първия и пост? И какво, ако е сгрешила една буква?
EDI - майстор
Е, малко майтап да става. :lol: Иначе и по същество отговори даваме.
nikolov333 - майстор
Последна промяна от nikolov333 на пон юли 03, 2017 10:52 pm, променено общо 1 път.
toshetozaz - специалист
Малко скъпичко ще излезе.Бая чувалчета ще заминат.Хахахаха
Lisko - майстор
nikolov333 написа:
https://www.google.bg/search?q=Мебели+от+палети
Знаем че кучето е казало - въпрос на вкус, но аз досега красива мебел от палети не съм видял. Не само на живо но и на снимка. Включително и ползвайки горния гугъл сърч. Има само едно изключение - когато палета е разглобен и дъките рендосани - сиреч в крайния продукт да не си личи първоначалния.
nikolov333 - майстор
Е..не че съм фен на палетите, но примерно за двора на село или в моя случай на язовира може и да сложа такива..още повече, ако са ми без пари, понеже много "барат"и със сигурност, някой ще реши, че му трябват. Да не разказвам, какви неща ми изчезват, които са стотинки в магазина...
  • 1
  • 2

Тема "Мебели от палети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: