Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте,имам проблем с хидрофор 24литров. Изключва за секунда две и пак включва. балона е здрав държи 1.7бар сменен е пресостата с нов но не е и от нег. Някакви идей какво може да е,по манометъра вдига налягане.
ivanovbg - майстор
А налягането пада ли като спре?
чет май 02, 2024 9:22 pmivanovbg написа:
А налягането пада ли като спре?
Пада, ако го оставя да работи и пусна някъде впда та си има налягане и то добро.
Andri01 - майстор
С колко пада налягането? Има ли достатъчно въздух? Какво те води на мисълта,че балона е здрав? И...помисли относно громатикака като пишеш - ще ти е от полза.!!!
hidrazin - майстор
чет май 02, 2024 10:10 pmAndri01 написа:
И...помисли относно громатикака като пишеш - ще ти е от полза.!!!
Ооооо..., КАКА. :lol: :lol: :lol: :x
Е, на теб не ти е от полза. И напълно закономерно - иска се поне някакво образование. А ти имаш ли .. някакво?
То па бива човек да е проЗд патладжан ама чак пък толкоз? :lol:
:partyman:
P.S. И да го промениш - все тая.
Направил съм си скрийншот и съм го сложил при другите ти полуграмотности.
чет май 02, 2024 10:10 pmAndri01 написа:
С колко пада налягането? Има ли достатъчно въздух? Какво те води на мисълта,че балона е здрав? И...помисли относно громатикака като пишеш - ще ти е от полза.!!!
Проблема с граматиката ми е от клавиатурата, не винаги отчита буквите/беше заливана с кафе/.Значи точно колко пада не съм гледал понеже е за секунда две. За толкова спира и тръгва,иначе като го изсключа от тока пада на цяло налягането. Въждуха си му е 1.7 бара.
ivanovbg - майстор
Ако нямаш теч, май връща водата към източника.
Andri01 - майстор
+1 Виж невъзвратния клапан. Провери вентила за пълнене с въздух, дали не изпуска / със сапунена пяна/

Тема "Проблем с хидрофор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: