Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
velsi - Почетен майстор
axo_ogi написа:
steper,
каторазархивирам архива се отваря само текстови файл, нищо за инсталиране на програмата, или нещо аз не съм в час.
Да, не си в час. :-D Това са ти линковете към отделните части, които трябва да изтеглиш.
axo_ogi - напреднал
Добре velsi.
и аз такапредположих. Значи ли това че трябва да изтегля всичките тези линкове и накрая да търся файл за инсталиране.
axo_ogi - напреднал
Момчета, моля за повече търпени от ваша страна. Някъде във форума прочетах че имаше някакви изказвания за хора от миналия век, трябва да ви кажа че аз съм такъв, на 62 години съм и доста трудности срещам с компа. Но съм решил да направя тази машина.
Поздрави
velsi - Почетен майстор
Е, моите уважения тогава. Що не каза по-рано? Та значи целия инсталационен файл в конкретния случай е разделен на 15 части. За всяка от тези части е даден отделен линк. Когато изтеглиш всичките, просто стартираш първата, за да се разархивира и събере в едно целия инсталационен файл. Нужно е да имаш инсталирана програмата WinRar. Имай предвид, че мястото, където са качени файловете не е от най-дружелюбните към свободно ползване и между свалянето на отделните файлове ще трябва да чакаш около 15 минути. Успех!
axo_ogi - напреднал
Благодаря ve;si,
вече започнах свалянето и е точно така както казваш, дори и по зле,
надявам се всичко да мине добре макар и бавно.
Независимо какво ще направя ще пиша.
Поздрави
shulio - специалист
Аз подкарах мастеркам х4 ако някой я иска на лично да му дам скайпа да му я пратя
STEPER - специалист
axo_ogi написа:
steper,
каторазархивирам архива се отваря само текстови файл, нищо за инсталиране на програмата, или нещо аз не съм в час.
Виждам,че velsi е отговорил вместо мен и надявам се да нямаш проблеми. Действително сайта "не е от най-дружелюбните към свободно ползване " както писа velsi, тъй като предимно е комерчески и всичко е на късмет.Аз например съм свалил файловете всичките един след друг :)
Хубаво е в случая да имаш и статично IP от провайдера си а не динамично.
И още нещо - възраста не е порок ,така че успех.
Поздрави
BAlexandrov - специалист
Евала за труда на всички ви, ще ги дръпна тази вечер /имам програмка/ и ще ги кача някъде.
ss
Под Windows 7 32bit работи ли ArtCAM 2009 SP2 или е само за Windows XP?
svetliopi44 - Чирак...
BAlexandrov написа:
Евала за труда на всички ви, ще ги дръпна тази вечер /имам програмка/ и ще ги кача някъде.
Ще е чудесно понеже ,аз от този сайт не мога да дърпам ... :evil:

Тема "CNC машина гравьор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: