Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
zach_82 - специалист
hrpankov написа:
.....тия картинки съм ги виждал в енерготранспорт.ру...,.....
случайно да си публикувал там?....
Ами не съм, снимал съм ги лично и ги качих в дата. бг, оттам нататък не мога да знам за съдбата им...
zach_82 - специалист
ludiagsm написа:
максимална скорост на равно 78километра в час , и пробег 140 км п
Дааа, веднъж като караш електро и започва да ти се струва бавно, а знаеш че може и още.
:-D
ludiagsm - специалист
zach_82 написа:
ludiagsm написа:
максимална скорост на равно 78километра в час , и пробег 140 км п
Дааа, веднъж като караш електро и започва да ти се струва бавно, а знаеш че може и още.
:-D
Да но след 70 нагоре вече дори на мен дет от край време си карам екстремно ми се струва вече опасничко оглеждам се сега за спирачни дискове и апарати от скутер или по-голям мотор
ludiagsm - специалист
Ето една две снимки от сега , още доста работа ме чака и по ремаркето и по чопъра нови капаци калници и тн ама едно по 1 ще стане ;) Изображениеtrailer.834469.35918513]Изображение[/url]
importante - напреднал
Този шарнир, с който го закачаш по-добре го обърни на обратно, така може да се измъкне ябълката.
ludiagsm - специалист
importante написа:
Този шарнир, с който го закачаш по-добре го обърни на обратно, така може да се измъкне ябълката.

Благодаря за съвета ще го имам предвид , използвал съм чисто нова биалетка от БМВ Е46 :)
ludiagsm - специалист
Отностно ел моторите с планетарен редуктор и проблемите с тях случи ми се и на мен но вече лично имам готово решение ,митовете за ужасните звуци са неверни който има грижи може да ме потърси ;) https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1530762215
evparts.alle - специалист
Това дано не съм прав, но няма да е трайно решение.
Трябва нещо като вълколан или як тефлон(не менте) или нещо по-здраво.
Метал в метал е нужно да плува в масло. Или гресиране РЕДОВНО - ама много редовно(месечно)!
ludiagsm - специалист
evparts.alle написа:
Това дано не съм прав, но няма да е трайно решение.
Трябва нещо като вълколан или як тефлон(не менте) или нещо по-здраво.
Метал в метал е нужно да плува в масло. Или гресиране РЕДОВНО - ама много редовно(месечно)!
Обещали са ми и от полиамид каквито са оригиналните но мисля за себе си да си оставя тези от бронз ,много хора по чуждите форуми отдавна карат така и нямат грижи !
importante - напреднал
Два шарнира щом държат половината предница значи и едно ремаркенце ще издържи.. Тази е по-малка, сигурно е за отзад, такива биалетки имам на реактивната щанга отзаде, но пак си е достатъчно здраво. То пък колко ще го натовариш, все пак велосипед го дърпа. Евала за ентусиазма и чопъра е готин!

Тема "Електровелосипед" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: