Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
На паркета могат да се сменят само изгорелите паркетини, да се пренареди и изцикли. Няма да излезне много скъпо, а промяната ще е сериозна.
Пиши колко ще излезе. Ако искаш, изкоментирай и кое за теб е "не много скъпо". :cool:
Emerald - модератор
[=====
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:36 am, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
За това става дума. Като не си в течение, спри течението по клавишите си. Пожелателно го пиша, разбира се.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 2:36 am, променено общо 1 път.
keyyl - помощник
Ехо-о-о, може ли да не спорите. Проверих и изчислих и двата варианта. Горе-долу излиза на едни цени. Макар, че аз си предпочитам стар паркет пред ламинат, лично мое мнение си е. И не спорете за глупости, кой от къде е и кое е скъпо, и кое не. Няма значение кой от къде е важното в случая е всеки да изрази мнение и да го погледне от своята гледна точка. Аз не искам само на мен да ми харесва, искам да имам обективни мнения и съвети, с които да направя дома си уютен, както за нас така и за гостите ни( които много обичам). :cry:
asinka - специалист
Няма как да не се впиша и аз.Първо-адмирации за домакинята на темата.Искрени симпатии от мен :) .
Искам да те попитам само дали в сметките си сложила и цикленето на естествения паркет, лаковете, майсторлъка....
Защото като чета вие с партьора ти сте амбициозни и мога да се обзаложа, че можете да се справите сами с ламината, който изисква умения по алгебра и геометрия, и нескъпи инструменти...и много мерак!
Така че ако се навиеш на план В-ламинат, няма циклене, няма майсторлък, няма майстори ( или с минимално участие ).
Сигурна съм и че тук ще намерите достатъчно качествена информация за полагането му.
keyyl - помощник
Предполагам, че ще се справим с алгебрата и геометрията при поставянвето на ламината. И двамата учим за инженери. :-D Днес наш познат, който разбира от паркети и тем подобни видя паркета и каза че това изгорялото е засегнало само лака, и няма да има проблем с цикленето. Така че май това ще изберем. Не сме привърженици на ламината. Пък и той като за свои хора си предложи услугите на разумни цени.
rockwall - майстор
ламинат на 12 лв/кв.м. с безплатен монтаж - само си слагате первазите - за един ден и сте готови - тва значи че за 300 лева ще имате нов под

не знам дали сте се пробвали да сменяте САМО НЯКОИ паркетинки, ама аз съм пробвал и ви гарантирам че няма да са само тези, които искате

при човека, за когото говоря първият опит завърши с балатум и след 1 годна ламинат - вие си решавате - цикленето и лекирането ще са ви най-малкия проблем
masterval - майстор
Хора, няма нищо сложно да се оправи един квадратен метър дървен паркет.
Между другото, преди да се въведе машинното циклене на паркет и лакиране с "реактивен" лак технологията за това съществува няколко стотин години...
Цялата романтика на ситуацията искаме да "изциклим" с нашата представа за хубаво и евтино :x

Тема "Един стар диван и стари столове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: