Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
В хола ще слагам камина. Имам поставено дюшеме, но там където ще е камината и около нея не съм слагал. С цел когато направя камината да сложа някаква настилка пред нея. Реших да сложа естествен камък защто жената иска да слагаме кокали от камък по стената и евентуално на част от камината. Ходих днес да гледам за камъни и се оказа , че освен кокалите мога да взема и камъни от същия вид и цвят. Продават ги необработени / в неправилна форма / и обработени / във вид на плочки /. Понеже в хола имам страшна деневилация, където ми свършва дюшемето имам 10-12 см, а към края на стената / на празното пространство пред камината / окло 4-5 см. За да наредя камъка трябва по някакъв начин да изравня нивата. Прочетох във форума за XPS, но доколкото разбрах не е удачно после да слагам директно камъка отгоре. Ако взема с неправилна форма- фугите с какво да ги запълня така, че да не изглеждат грозни / ако се вижда материала с който ще ги лепя /? Какво да използвам под камъка за попълване на разликата в нивата и да е здраво?
bullet - специалист
Изравнителна замазка цимент+пясък?

Тема "Съвет как да направя.......?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: