• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Rockwalll - специалист
Не знам дали в София има магазин от веригата JYSK(вчера най-после разбрях че се чете ийск), но поне тези, с които съм говорил не знаеха да има, а в Пловдив си го имаме от доста време.

Досега го хвалих и описвах и за да не пиша отново всичко ето линка за тези, които искат да имат домове, които да изглеждат стилно и луксозно, без да им се налага да дават безбожни цени на посредници и прекупвачи със солидни надценки.

Само за инфо - последното, което купих за себе си оттам е парцален памучен килим, който струваше 35 лева, докато подобен се продава в луксозен магазин в МОЛ за ... 250 лева - сами решете как е ...

Ето линка - има и няколко снимки за тези ,които не искат да ровят по сайтовете за други страни (незнайно защо БГ сайта не е активен - тъсих активен, но не открих - ако някой знае да каже БГ сайта им)

Някои цени :
Лампа хартиен глобус (диам. около 40см) - 5 лв.
Бамбукова купа за плодове - 15 лв
Памучен парцален килим - 40 лв
Памучена черга (като килима) - 15 лв
Градински боулинг (дърво) - 20 лв
Градински крикет (дърво) - (20 или 25)
плетени кошове от 15 до 40 лв
Възглавници - 15-30 лв
Бамбукови щори - 15-20 лв за бр
Моментно лепило - 0.20 лв (за сравнение с 2 лв други марки другаде)
Входна изтривалка (от юта и гума) - 15 лв
joy4j - специалист
Rockwalll написа:
Не знам дали в София има магазин от веригата JYSK(вчера най-после разбрях че се чете ийск), но поне тези, с които съм говорил не знаеха да има, а в Пловдив си го имаме от доста време.

Досега го хвалих и описвах и за да не пиша отново всичко ето линка за тези, които искат да имат домове, които да изглеждат стилно и луксозно, без да им се налага да дават безбожни цени на посредници и прекупвачи със солидни надценки.

Само за инфо - последното, което купих за себе си оттам е парцален памучен килим, който струваше 35 лева, докато подобен се продава в луксозен магазин в МОЛ за ... 250 лева - сами решете как е ...

Ето линка - има и няколко снимки за тези ,които не искат да ровят по сайтовете за други страни (незнайно защо БГ сайта не е активен - тъсих активен, но не открих - ако някой знае да каже БГ сайта им)

Някои цени :
Лампа хартиен глобус (диам. около 40см) - 5 лв.
Бамбукова купа за плодове - 15 лв
Памучен парцален килим - 40 лв
Памучена черга (като килима) - 15 лв
Градински боулинг (дърво) - 20 лв
Градински крикет (дърво) - (20 или 25)
плетени кошове от 15 до 40 лв
Възглавници - 15-30 лв
Бамбукови щори - 15-20 лв за бр
Моментно лепило - 0.20 лв (за сравнение с 2 лв други марки другаде)
Входна изтривалка (от юта и гума) - 15 лв

линка липсва:) дай да го видим
W123 - специалист
Rockwalll написа:
... магазин от веригата JYSK(вчера най-после разбрях че се чете ийск)..
Само да те поправя.Чете се ЮСК,или поне така пише на касовите им бележки.
Къде се намира магазина в Пловдив?
W123 - специалист
Срещу входа на Метро.Там са една редица магазини под общ покрив-Техномаркет,Зора,децки магазин някакъв имаше и Юск-а е там.Има огромни надписи.
rockwall - майстор
W123 написа:
Rockwalll написа:
... магазин от веригата JYSK(вчера най-после разбрях че се чете ийск)..
Само да те поправя.Чете се ЮСК,или поне така пише на касовите им бележки.
Знам какво пише на бележките им и ние така го наричаме в момента (след като му викахме и ДЖУСК - на майтап), но на английския им сайт видях инструкция към англичаните как да го четат - затова казвам че е ийск - не си го измислям.

Не знам някой латино пишеш който да чете Y като У или Ю де, но никога не е късно ...

А ОТНОСНО ЛИНКА - ами тъй като български сайт все още няма - гледайте JYSK.COM - всички каталози по света са еднакви - т.е. каталогът в англия и нашият е абсолютно еднакъв - само цените са други
anmoll - специалист
И аз съм много впечатлена от Юск.Купих си една камара неща.Мисля,че марката е австрийска,нещо като нашето "магазин за 1лв" Наи-много ме впечатли цена на готови,ушити пердета-9,90лв/бр.
rockwall - майстор
Ако беше австрийска нямаше никакъв шанс JYSK да се чете ЮСК.

Веригата е датска - може би там наистина се чете ЮСК, но за англичаните да са инструктирали да е ИЙСК

Както и да е.
Сега разбрах от нет=а че вече има и в ТЪРНОВО, така че ЧЕСТИТО и на Сев.България

Ето историята на веригата:

Историята на JYSK

Първият магазин JYSK е отворен през 1979 г. в Дания от бизнесмена Ларс Ларсен. Думата идва от името на полуостров Ютланд и е синоним на качества като скромност, съвестност и честност - накратко компания, на която можеш да се довериш. Днес веригата разполага с близо 1000 локации в 20 страни, в които работят над 6000 служители. Общият оборот на хипермаркетите е 1.3 милиона евро, а всяка седмица компанията открива средно по два нови магазина в световен мащаб.

През 2004 г. веригата магазини JYSK отпразнува 25-ия си рожден ден.
Profi Stroi - специалист
Брей те тиа след като имат в Търново да не са решили да я карат като Практикер и Бриколаж - в всеки окръженград
angel_ov - специалист
Въобще не съм впечатлен от този магазин. Вътре стоките миришат на китайска пластмаса, а бе с две думи по-зле и от "ЛЕВА". Повече от 5-6 м. съществуване в Търново не му давам, ако не сменят асортимента на предлаганата стока.
  • 1
  • 2

Тема "ЛУДО МЯСТО ЗА МАНИАЦИ ПО ДЕКОРАЦИЯ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: