Напишете въпрос свързан със санирането.
stoyanov56 - помощник
Здравейте предстои ми да правят драскана мазилка. Мисля да си купя на оргахим Деко силикатна. Ако може някой да ми каже нещо наблюдения да има върху нея. В смисъл качествена ли е. Нямам пари за баумит и вебер. Външната ми изолация е 80 м2 и я направих със полистерол 30 кг/м3 севрната и 15-18 кг/м3 източната страна. Смятам не съм направил голяма грешка. Ако може мнения благодаря предварително
PIP - майстор
След разговори с приятели занимаващи се с изолация и аз съм намислил да се ползвам деко, но и на мен ще ми е интересно да прочета мнения на хора ползвали техните материали.
stoyanov56 - помощник
Здравейте. Купих мазилката, но понеже нямаха силикатна купих силиконова. Цена 86 лева бака 016А цвят. А някой може ли да ми каже разликата м/у силикатна и силиконова и коя е по добрата
stoyanov56 - помощник
майсторите се видяха в чудо с тая мазилка, не могат да я махнат от ръцете си лепне като силикон
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
stoyanov56 написа:
Здравейте. Купих мазилката, но понеже нямаха силикатна купих силиконова. Цена 86 лева бака 016А цвят. А някой може ли да ми каже разликата м/у силикатна и силиконова и коя е по добрата
... не било компютри. ми компоти ...
Не се сдържах :shock:

Тема "мазилка деко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: