Напишете въпрос свързан със санирането.
ico_3 - специалист
Здравейте,имам едно питане къщата ми е излоирана с 5 см стиропор но терасите не са.Казаха ми че студа върви по плочата и е добре да се изолират.Въпроса ми е пода на терасата ще го изолирам с фибран какво мога да сложа отгоре изключвам теракот защото много ще натежи терасата и ме е страх да не поддаде.
radius - майстор
Ами то трябва фибран, замазка, хидроизолация, гранитогрес. И фибран трябва отвсякъде - отдолу на плочата, отпред на челата и отгоре.
EDI - майстор
Ако искаш да ти е топло, слагаш дърво - дюшеме, паркет, такива неща.
ico_3 - специалист
Челата са облечени.Сега искам да изолирам отдолу и отгоре няма ка да сложа дюшеме или паркет щото ще се мият.
шоп - майстор
ico_3, хммм... ако те е страх, че от един теракот, терасата ще натежи и ще падне се замислих....не те ли е страх, че ако излезат 4-5 човека по 100 кг да пушат по цигара или на нова година да гледат зарята ще паднат?

Иначе за да няма термомост отдолу, отгоре и чело с фибран. Отгоре за най-леко 2 ръце и мрежа изомраз. По-леко от това няма. Отдолу и чело 2 ръце с мрежа и шпакловка с фибри.
EDI - майстор
ico_3 написа:
Челата са облечени.Сега искам да изолирам отдолу и отгоре няма ка да сложа дюшеме или паркет щото ще се мият.
Е, какъв е проблема паркета или дюшемето да се мият.Няма да ги киснеш във вода, предполагам.

Тема "Изолация на тераса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: