Напишете въпрос свързан със санирането.
sspoko - специалист
Има ли някой информация дали минералната вата служи като преграда пред гризачите, за стъклената предполагам, че е така.
masteradmin - майстор
Нещо май си объркал ? Минералната вата се дели на стъклена и каменнта. Тя не старее и не представлява храна и среда за обитаване на гризачи и насекоми. По интересно е коя да избереш каменна или стъклена ? За този въпрос нямам отговор. Също като разликата между EPS и XPS и едното си има плюсове и минуси. Ако нещо те интересува по конкретно питай ?
svetlana06 - напреднал
на вилата над дървена ламперия в тавански етаж сложихме каменна вата и вече нямаме проблеми. Иначе не можехме да се отървем от съсели /много симпатични животинки, но... :)/.
hricava - специалист
В един руски сайт четох, че недостатък на минерално стъклената вата е, че може да завъди гризачи, а за каменно минералната не можело. Според мен това беше някакво субективно мнение и в двата случая не може...Виж за хлебарки не съм убеден че ще ги бърка да си живеят там :sad:
Duke_BG - специалист
хаха тия за гадини (хлебарките имам пред вид ) ако някой измисли среда в която да немогат да живеят може и да надмине Бил Гейтс :)
според учени при една евентуална световна ядрена война единствените живи същества, които ще оцелеят са хлебарките :(

Тема "Въпрос за минерална вата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: