• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
kozl - майстор
Я Изомакс се пробудил :shock:
Предлагате ли нещо за хидроизолиране на бетон като настилка и вароциментова мазилка като стена до бетоновата настилка?
И ако може да е прозрачно.
ISOMAX - специалист
Има продукт за хидроизолация и настилка, като същия се препоръчва и за защитен слой върху фасадни мазилки, които се мокрят. Изолацията е в няколко цвята за декорация, но не се предлага прозрачен вариант.
Чираче - майстор
Въпрос към Изомакс:

За изолация от влага в мазе съм купил AQUAMAT, 25 кг торба. Предварително шпакловах с СМ11 за изравняване на неравностите на бетона. Намазахс разтвор от AQUAMAT 2 слоя. На опаковката пише, че е ефективно против влага, но на мен нещо не ми се вярва. Повече вярвам на Изомакс Еласта. Какво ще отговори Изомакс?

И още един въпрос: Защо при дистрибуторите Ви в Пловдив не се предлага Изомакс Еласта?
8180 - майстор
Брях, в тази тема май е играла метлата.

Имаше прилична (според мен) дискусия за Термобоята на Изомакс.
Като опонент, БИХ СЕ ИЗВИНИЛ НА ИЗОМАКС, ако съм станал причина за триенето.
Имам ОПРЕДЕЛЕН интерес и ПОЛОЖИТЕЛНО мнение за останалите им продукти.

По отношение на Рекламата във Форума, тази тема ми изглежда по-скоро пестелива, информационно положителна и полезна, оснжвно благодарение на него.

Изомакс, :prost:
Pooh - майстор
8180 написа:
Брях, в тази тема май е играла метлата.

Имаше прилична (според мен) дискусия за Термобоята на Изомакс.
В грешка си - темата която търсиш е Мнения за течна вътрешна топлоизолация :wink:
8180 - майстор
Pooh написа:
В грешка си
Сори,
Блогодаря.
Мисля че го дължах на Изомакс точно заради текущата тема. Старост... :sad: - спомняме си какво ли не, ама забравяме да си вдигнем ципа.

Сега пък Модераторът да ме прощава. :)
Andri01 - майстор
Въпрос до "Изомакс" : въпросът се отнася да влагоизолацията на къща. Същата е строена 80-те годи, намира с в "Бели Осъм"-на 6-7км. от Троян. Във Балкана ,на около 520м. Н.В. Района е с много подпочвени води. В къщата избива редовно влага по колоните и трегерите на 2-я етаж. Влагоотделителя събира около 3л. вода за 24ч.
Четох в нета относно изолационните бои не малко но...честно казано не можех да се спра на нещо конкретно.
Бихте ли ми дали някаква конкретна марка боя,която да се нанесе и поне частично да ограничи влагата на вътре.
По настоящем въпроса с изолация на основите не стои на дневен ред,по различни причини.
Чираче - майстор
Andri01,
И да питаш, няма кой да отговори.
Andri01 - майстор
Що?:( Имаш ли някакво инфо по този или подобен въпрос?
ivanovbg - майстор
Интересува ме малко повече инфо за ХИДРОТОП. Интересува минимална дебелина, може ли да се лепи направо отгоре дюшеме и ако да, след колко време и с какво лепило? Имам едно помещение приземен етаж с денивелации 2,5-4см. На места пода е със здраво залепени плочки. Чета, че се залепва за ламарина, а за теракотени плочки ще се залепи ли? Идеята е да заравня цялото помещение с ХИДРОТОП и отгоре да залепя дюшеме. помещението е около 35 квадрата.
:partyman:
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

Тема "Вие питате-ИЗОМАКС отговаря! Всичко за хидроизолациите!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: