• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 27
Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
kopaiko - специалист
ISOMAX написа:
kopaiko: В момента разработваме продукт за приложението именно на фугопълнител, но за съжаление към момента не можем да Ви го предложим. Познати решения за запълване на фуги до сега са различни видове полиуретанови материали. Все пак, възможен вариант към момента е смесването на Еласта с пясък, в съотношение 1:2. Фугата не трябва да се пълни до горе (да останат 5мм), и след втвърдяване на сместа с пясък, трябва да се нанесе с четка един тънък, запечатващ слой отново Еласта.


Поздрави!
Направих както ме посъветвахте но матеряла във фугата се слегна и сега е около 5мм под нивото на площадката и ще задържа вода.Възможно ли е да направя смес с кварцов пясък и да допълня фугата да се изравни с бетона?И бихте ли ми отговорили изомакс еласта различава ли се от вимабит пласта или е еднакъв продукт но на различни фирми?
ISOMAX - специалист
Можете да направите смес по същия начин и с кварцов пясък за да довършите фугите, точно както предлагате. Материалът който цитирате не е наше производство, съответно Еласта е напълно различен продукт.
valqk - специалист
Бих искал, да благодаря на Изомакс за страхотните продукти и по специално на Тодор Байчев за професионалното отношение към клиентите си и ценните съвети.
Отговори на всичките ми глупави въпроси и нито един път не ме 'отсвири' по телефона, защото имаше клиенти при него в момента.
БРАВО!
Супер добър пример за семеен бизнес!
=D> :2thumbs:
marian1 - майстор
Здравейте :) искам съвет от вас, на тераса имам монтирани канали ( тези който се слагат пред гаражните врати - пластмаса +метална решетка ) дължина 6 м - отвора е в средата . Понеже по проект трябваше да са в едно ниво - цялата тераса е наклонена в една равнина към тях - ми се задържа вода тук-там (понеже канала е хоризонтален) из дъното на каналчетата и по самите снадки - които са релефни малко. Идеята ми е следната - да си закупя от вас от тази влакнестата бяла ролка и да замажа с изомраз - имам половин чувал ( или О или А - не помя вече какъв е ) останал от предишен ремонт преди 2 мсц.
Въпроса ми е - това ще се залепи ли трайно към пластмасата и наслагването на няколко слоя ( примерно 3 слоя) + бялото платно или ще препоръчате нещо друго?
ISOMAX - специалист
marian1: Най-добре ще се получи ако се залепят 2 пласта полиестерен воал с паста ИЗОМАКС, която имате, а след това да се нанесе ИЗОМРАЗ в 2-3 слоя. Това е така, защото битумните пасти с "по-лепкави" и имат много високо сцепление към всякакви почистени и здрави повръхности, включително пластмаси, метали, стъкло и др.


Поздрави!
chicho_mitko - специалист
Здравейте, имам следния проблем: Съседа от горе в засечката на коридора - 1.35Х0.70 метра си е направил баня с тоалетна. Да, няма майтап по-малко от един квадрат е ! А под нея имам вграден гардероб. Та си ме наводнява от време на време! Мисля да му предложа да я ремонтирам за моя сметка. Какво бихте ми препоръчали върху старите му плочки за хидроизолация и след това върху тях да залепим нови. Основно теча е поради много близкото разстояние на сифона до вертикалната отходна тръба и покрай нея тече у нас. Хидроизолационна лента също. Най-големия проблем си остават разфасовките - за такава квадратура ще ми трябват от най-малките.Ще Ви бъда благодарен за всеки съвет.
jekasus - майстор
chicho_mitko написа:
Здравейте, имам следния проблем: Съседа от горе в засечката на коридора - 1.35Х0.70 метра си е направил баня с тоалетна. Да, няма майтап по-малко от един квадрат е ! А под нея имам вграден гардероб. Та си ме наводнява от време на време! Мисля да му предложа да я ремонтирам за моя сметка. Какво бихте ми препоръчали върху старите му плочки за хидроизолация и след това върху тях да залепим нови. Основно теча е поради много близкото разстояние на сифона до вертикалната отходна тръба и покрай нея тече у нас. Хидроизолационна лента също. Най-големия проблем си остават разфасовките - за такава квадратура ще ми трябват от най-малките.Ще Ви бъда благодарен за всеки съвет.
Каквото и да направите, файда няма. Къртене на пода, нови тръби, нов сифон.
За сметката на съседа, не за твоя!!!
kiroslavov - специалист
Здравейте,
имам тераса покрита с мозайка (кооперацията е на 35 години), която вече се е напукала. Преди имаше проблеми с влага на долния етаж, но преди година и половина намазах фугите с уплътнител ( който в описанието беше точно за такива дейности) и това уж реши проблема, но тази сутрин пак се е появила влага на долния етаж. Въпроса ми е дали при тези климатични условия е възможно да се реши проблема с мазане с изолация и мрежа (доколкото знам предлагате такава), и дали предлагате полагане на този материал и на какви цени - терасата е около 10 м2.
VLADO66 - майстор
kiroslavov написа:
Здравейте,
имам тераса покрита с мозайка (кооперацията е на 35 години), която вече се е напукала. Преди имаше проблеми с влага на долния етаж, но преди година и половина намазах фугите с уплътнител ( който в описанието беше точно за такива дейности) и това уж реши проблема, но тази сутрин пак се е появила влага на долния етаж. Въпроса ми е дали при тези климатични условия е възможно да се реши проблема с мазане с изолация и мрежа (доколкото знам предлагате такава), и дали предлагате полагане на този материал и на какви цени - терасата е около 10 м2.
Позволявам си да отговоря вместо Изомакс: Изомраз http://isomax.bg/data/Image/offer/ISOMA ... .2012l.pdf
kiroslavov - специалист
Чух се с човека, който отговаря за огледите и той ми каза че са прекратили за тази година ремонтните дейности заради ниските температури и снега. Посъветва ме да намажа пукнатините с изомраз като временно решение, а на пролет ще се оправя цялата тераса.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 27

Тема "Вие питате-ИЗОМАКС отговаря! Всичко за хидроизолациите!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: