• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
ZMeyGorianin - майстор
Здравейте! Преди две години направих ограда от бетонни блокчета на двора. Материала е каменно брашно и цимент, но явно производитела е спестил от второто :evil: Миналата зима от големия сняг първия ред блокчета започна да се рони. Основата ми е 40 см. висока, но снега в двора беше 60 см. и го покриваше.
Интересува ме с какво да импрегнирам поне първите два реда, така че да се спре роненето?

Прикачен файл

Cam000152.jpg
оградата е 7 реда- виждат се само 6.
Cam000152.jpg (48.49 KиБ) Видяна 7201 пъти
ebahti - майстор
циментова шпакловка
ZMeyGorianin - майстор
С бял цимент става ли?
ebahti - майстор
ZMeyGorianin написа:
С бял цимент става ли?
тц,има бяла циментова шпакловка... :wink:
trix - специалист
със грундове за стени,като може да се комбинират,като последния е хидроизолационен
ebahti - майстор
тя като се рони тр. да се шпаклова да стане гладка...грундове после-напролет като изсъхне :idea:
trix - специалист
да си я грундира да спре роненето,пък после ако иска да шпаклова
trix - специалист
ebahti написа:
немам думи :prayer:
виж сега,той пита за импрегниране,не за измазване,и това е стена - следва че се използват грундове за стениhttp://www.realekspert.com/index.php?op ... &Itemid=66
ZMeyGorianin - майстор
Прочетох за грунда- добре изглежда, но е розов, а аз искам оградата да остане бяла. Тъи като блокчетата са оронени доста на места сигурно ще ползвам комбинация от двете идеи- благодаря за което!!
  • 1
  • 2

Тема "Изолация на ограда от бетонни блокчета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: