Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
sezo79 - напреднал
Здравейте.

Налага се да се прави ремонт на покрива на 5 етажна сграда.
Става въпрос само за нашия вход (около 20кв.м.)
Мой познат ми каза да погледна един сайт : http://hidroizolaciq.com/10401050104210 ... 058-2.html

Интересува ме , някой ползвал ли е този продукт и какви са отзивите за него ?
bat_al_a - специалист
Аз лично ползвам друг техен продукт и съм доволен , ползвал съм и Аквабит2 това е битумна течна гума, само че за основи на една кооперация, стана, ОК е.
stiv1961 - майстор
За басейна ползвах Акрофлекс- доволен съм от продукта :)
bat_al_a - специалист
И аз най-вече него съм ползвал, ОК е засега(дано не се промени качеството) :)
Pooh - майстор
sezo79 написа:
Здравейте.

Налага се да се прави ремонт на покрива на 5 етажна сграда.
Става въпрос само за нашия вход (около 20кв.м.)
Мой познат ми каза да погледна един сайт : http://hidroizolaciq.com/10401050104210 ... 058-2.html

Интересува ме , някой ползвал ли е този продукт и какви са отзивите за него ?
:? :?
Не съм специалист, но кое гарантира, че няма да избие вода от "неоправената" повърхност на "другите входове"?
Само си мисля - не ми обръщайте прекалено внимание.
bat_al_a - специалист
Принципно си е така, желателно е, да не кажа наложително да се положи хидроизолация(ХИ) нацяло, защото дори и да си направите над стаята или входа нова ХИ, може от старата ХИ на комшиите да влезе вода и по фуги и наклони да се натай под вашата нова ХИ. :sad:
plamen - напреднал
Това ме заинтересува и мен, като цени и разходна норма какво представлява?
Става дума за ламаринен покрив на гараж, около 30 кв.м.
bat_al_a - специалист
Ламарина не съм минавал с Аквабита, с Акрофлекса, покривахме едни стари ръждиви и поиздупчени ламарини на бордовете на вход на 2 пласта, само по снадките и дупките слагах плат и го промазвах с четката да покрие фугите и дупките, не отива много като разход, мисля около кило може би дори по-малко.
sezo79 - напреднал
Момчета , знам че форумът е "Направи си сам" , но нашият домоуправител, държи работата да се свърши от фирма , заради гаранцията.

Та молбата ми е , ако някой може да препоръча фирма за изпълнението на ХИ на покрива , нека да помогне.

Мястото е в Павликени , обл. Велико Търново
mrmagooo - специалист
Извинявам се че ще ползвам темата на колегата но да не спамя излишно пък и въпроса е за същия продукт.Каква е разликата между аквабит и акрофлекс.И кое да ползвам за хоризонтален ламаринен покрив ?

Тема "Течна гума "АКВАБИТ"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: