Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
genata6 - специалист
Колеги ходих да гледаме едно жилище за един много добър приятел в нова коперация !
Но всичко точно напревено е доста къдърно но мазетата бяха дръпнали влага коперацията не е
на повече от 2 години някаде инема не споменавам на коперацията ! Нормано ли е за мене не значе като казвам влага не е наводнено но стените във единя край бяха навлажнени ... но не знам и какво да
съвервам моя приятел !
VLADO66 - майстор
Кажи на твоя приятел да намаже две ръце с Ceresit CR 65 или Sika monoseal 101 проблемните стени и част или целия под.
8180 - майстор
VLADO66 написа:
Кажи на твоя приятел да намаже две ръце с Ceresit CR 65 или Sika monoseal 101 проблемните стени и част или целия под.
Баси, как разбра питането, че реши и да отговориш. Виртуоз! :?
VLADO66 - майстор
В тоа форум взех да добивам опит :-D Луингвист демек
ebahti - майстор
genata6 написа:
но не знам и какво да
съвервам моя приятел !
Явно не си човека способен да му дава съвети,по добре си трай :-D иии,пиши малко по грамотно де..!
genata6 - специалист
Да тук там имам някоя правописна грешка !
Извинете ме та съвета и извода е ...
Питахме майстори и всеки казва различно ,че било
уж нормално др . казват ,че не е било нормално и така !
VLADO66 - майстор
Послушай виртуозите във форума и няма да сбъркаш :)
Фло - специалист
genata6 написа:
Да тук там имам някоя правописна грешка !
Извинете ме та съвета и извода е ...
Питахме майстори и всеки казва различно ,че било
уж нормално др . казват ,че не е било нормално и така !
Това с влагата при нови строежи е често явление. Причината е,че запечатват отвън с какво ли не стените и основите и направната вода за бетон и мазилки се отделя бавно и навътре. Така,че тая влага в мазето напълно вероятно е да е тъй-наречената строителна влага,отделя се няколко години.
VLADO66 - майстор
А в много случаи хидроизолацията е лошо поставена или е компрометирана от обратния насип който се възприема от строителите като депо за строителни отпадъци.Ако влагата е само на външните стени прочети горенаписаното.
genata6 - специалист
Коперацията е била на 4 години и половина !
И не знам малко не мислимо ми се струва да е още от влагата на бетона
при бъркането ! Днеска я гледах изглежда къдърно направена но
наистаина си има влага в мазетата на външните стени !

Тема "Влага в мазе в нова коперация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: