Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
Привет,

Надявам се да съм нацелил раздела :?
Накратко - новозакупен апартамент, ново строителство, фирма със сериозно реноме, чието име на този етап ще спестя. Сградата е на 2г. Мизерии доволно, както и да е... Настоящият зор е свързан с дограмата, монтирана е директно на плочата, върху 4-5 пръста пяна. При сериозен дъжд в стаите се образува малко езеро =D>.

Трябва ми акъл - какво е спестено при монтажа и какво трябва да се направи за да си спестя бъдещи наводнения?

Прикачен файл

7.jpg

Прикачен файл

6.jpg

Прикачен файл

5.jpg

Прикачен файл

4.jpg

Прикачен файл

2.jpg
VLADO66 - майстор
Отвън снимките ще са по-интересни :wink:
ESPACE - майстор
Обръщаш отвън и слагаш алуминиеви первази.
root666 - специалист
Сигурен ли си, че теча е под дограмата, като гледам е точно там където е отваряемото крило?
Ще снимам и отвън. Уж си има первази и всичко както си трябва.
За отворения прозорец съм сигурен, проблемът е навсякъде, където дограмата е монтирана ниско.
l_bonev - специалист
Както казват колегите , че е по добре да видиме снимки и отвън.Сигурно е тераса и плочките са с лош наклон или лошо фугирани ,а пък за хидроизолация въобще не ми се мисли.И по добре да се каже името на строителя ( баш майстора) за да го научат хората.
Където е тераса само избива, сериозното количество влиза оттам, където няма тераса. Етажът е последен, дъждът блъска точно по този джам и отнякъде покрай/през перваза влиза. Строителя го спестявам,засега, защото са отзивчиви и бързо реагират на рекламациите. Друг е въпроса, че те не са малко и че не би трябвало да ги има...
marmoz - специалист
OтФънка е проблема :) решава се лесно ама пусни снимки :-D
l_bonev - специалист
Щом са толкова отзивчиви , вземи ги викни да ти кажат ,аджаба откъде е проблема.И качи снимки отвън , ще е по лесно да го откриеме.
infomar
Да нямаш запушени отвори за изтичане на конденза или умишлено пробити от долната страна :sad:

Тема "Проблем с дограма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: