Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
emo69 - напреднал
Здравейте! Хидроизолацията е изпълнена с воалит. С течение на времето са се появили дупки през които се просмуква вода и на тавана има петна. Дайте идея как да запуша временно дупките. Благодаря за съветите!
Последна промяна от emo69 на съб окт 11, 2014 1:49 am, променено общо 1 път.
marian1 - майстор
отиваш до изомакс, и си купуваш - излезе ми името от акъла - черна течност която е на водна основа, към нея върви и бял воал. Работа - от въпросната течност се забърква грунд с вода в определено съотношение. Мажеш, изсъхва за 5 минути. После мажеш неразредено и налагаш воала - отгоре още един пласт - всичко това се прави без прекъсване - съхне бързо - много е добро и е на приемлива цена - мисля че се казваше изомраз - в зависимост от необходимостта - има и различни разфасовки. Това се ползва и за цялостна изолация - харесва ми че всичко става за една цигара време.
bat_al_a - специалист
Пробвай с течна еластична хидроизолация, намазаваш на 2-3 ръце, през интервал от време за да могат да съхнат и ти е решен проблема с воалита
emo69 - напреднал
Благодаря за съветите! Казаха ми за ИЗОМАКС А- 10кг.- 28лв. Между 1-ва и 2-ра ръка се поставя полиестерна вата и последно 3-та ръка.
marian1 - майстор
е за това ти писах и аз по горе... :lol:

Тема "Кърпене на дупки на стара покривна хидро изолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: