• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13
Всички въпроси за вилата.
complast - специалист
Търси китайска стъклокерамика ,че е най-евтина.При хубаво търсене
може да стигнеш до 12-13лв./м2
hristomirov - специалист
Благодаря!Плочките са супер!Само ще трябва да се обадя за информация относно куриера,че по мои сметки за 10кв.м пратката идва около 80лв. и май ще е най-добре да си запаля колата ,че скоро не съм идвал до София :wink: Случайно да знаете такива цени и във Варна или наоколо :?
hristomirov - специалист
Свързах се с фирмата и ми обещаха плочки,но чак в средата на юли.Е....ще почакам-вече нямам бърза работа.Наложи се да правя дренажи откъм високата част ,за да не се пълни с вода басейна ,но вече няма проблем.Ето и още малко подобрения:

Прикачен файл

DSC00523.jpg
DSC00523.jpg (81.84 KиБ) Видяна 6967 пъти

Прикачен файл

DSC00528.jpg
Във водопада съм сложил филтъра,който направих от една кофа,изрязана в долната част,на около3-4 см. от дъното,като дупката е около 2 на 10см хоризонтално разположена.Кофата е пълна с камъни като съм следвал инструкциите на alekghe!Надявам се да върши рабо
DSC00528.jpg (90.7 KиБ) Видяна 6967 пъти

Прикачен файл

DSC00525.jpg
DSC00525.jpg (95.62 KиБ) Видяна 6967 пъти

Прикачен файл

DSC00527.jpg
DSC00527.jpg (62.41 KиБ) Видяна 6967 пъти
Последна промяна от hristomirov на пон май 31, 2010 8:40 am, променено общо 1 път.
kapanec - специалист
Браво много добре е стало 6+
NeoBoss - специалист
добре е станало :) поздравления

спадали ти нивото на водата , и с колко :) , и успя ли да го опазиш да незеленяса през слънчевата седмица
ftubusa - специалист
Много ми харесва и мостчето.
hristomirov - специалист
Нивото на водата не спада-под бетона има найлон и изолация.А водата си зеленясва...особенно при факта че до сега го пълня само с язовирна вода....А и не съм се занимавал по-сериозно с въпроса как да го хлорирам,хапчета разни и т.н.-първо чакам да си сложа плочките.Засега си сменям водата всяка седмица.След смяната на 3-тия ден е достатъчно топла и горе-долу чиста -става за намокряне.Сега си доправям барбекюто и плажчето-скоро ще пусна още снимки.
ftubusa - специалист
hristomirov написа:
Нивото на водата не спада-под бетона има найлон и изолация.А водата си зеленясва...особенно при факта че до сега го пълня само с язовирна вода....А и не съм се занимавал по-сериозно с въпроса как да го хлорирам,хапчета разни и т.н.-първо чакам да си сложа плочките.Засега си сменям водата всяка седмица.След смяната на 3-тия ден е достатъчно топла и горе-долу чиста -става за намокряне.Сега си доправям барбекюто и плажчето-скоро ще пусна още снимки.
Давай снимки, че не издържам повече. Още веднъж БРАВО.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

Тема "Кофраж и отливане на езеро-басейн" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: