• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
шоп - майстор
alex63 написа:
а никой не казва къде във Варна може да се купи найлон за основа?
Хайде сега... найлона не е дефицитна стока. Във всяка квартална железария се продава.

Аз те съветвам обаче вместо найлон за основа да използваш втора употреба винил от билбордове. Продава се за смешни пари и е в пъти по-здрав и устойчив от найлона.
alex63 - специалист
шоп написа:
alex63 написа:
а никой не казва къде във Варна може да се купи найлон за основа?
Хайде сега... найлона не е дефицитна стока. Във всяка квартална железария се продава.

Аз те съветвам обаче вместо найлон за основа да използваш втора употреба винил от билбордове. Продава се за смешни пари и е в пъти по-здрав и устойчив от найлона.
, а не пропуска ли водата?
...щото на BBQ-то имаме от 5 години за да не влизат котки през нощта( временно) и не е мръднал, но ми се струва, че ще пропуска водата?
alex63 - специалист
n_a написа:
Не си почерпил
:partyman:
Какво знчи да поч1ерпя-снимка става ли?... щото така :partyman: и сега мога.... :P
шоп - майстор
alex63 написа:
шоп написа:
alex63 написа:
а никой не казва къде във Варна може да се купи найлон за основа?
Хайде сега... найлона не е дефицитна стока. Във всяка квартална железария се продава.

Аз те съветвам обаче вместо найлон за основа да използваш втора употреба винил от билбордове. Продава се за смешни пари и е в пъти по-здрав и устойчив от найлона.
, а не пропуска ли водата?
...щото на BBQ-то имаме от 5 години за да не влизат котки през нощта( временно) и не е мръднал, но ми се струва, че ще пропуска водата?

Не пропуска. Под секрет, много хора го слагат като хидроизолация под основи и под керемиди:-)
alex63 - специалист
шоп написа:
alex63 написа:
[quote="шоп")


Не пропуска. Под секрет, много хора го слагат като хидроизолация под основи и под керемиди:-)
Благодаря вече си търся, май в Аксаково имало.
шоп - майстор
Има в цяла България. Използвай Гугъл търсачката. ОЛХ и базара са пълни с обяви. С еконт утре всичко е при Вас
Успехи!
alex63 - специалист
шоп написа:
Има в цяла България. Използвай Гугъл търсачката. ОЛХ и базара са пълни с обяви. С еконт утре всичко е при Вас
Успехи!
Ок, до тук добре, намерихме мУшамичката, сега е наред помпата за Озерото....- та синхронна или асинхронна помпа за езерото?Т'ва не ми говори нищоосвен, че преди 100-години учихме за синхронни и асинхронни двигатели(ел.), ама какво ме касае това за помпата просто не мие ясно....
Моля дайте съвет,а и дали трябва да е с филтър и какъв?????????
ПП.- Ще има водопад и за него ми е помпата, а за фонтснс-вече го имам....
  • 1
  • 2

Тема "Чешма с езеро....фонтан и водопад....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: