Всички въпроси за вилата.
сакъзче - специалист
Здравейте, сега е времето , когато всички от нас сядаме под нашите асми, хайде да покажем всеки своята асма, - мисля че това е неизменна гордост на всеки който има къща или вила!

Прикачен файл

8.jpg
8.jpg (16.73 KиБ) Видяна 4148 пъти
filmatoplo - майстор
За жалост мойта малко пострада -поизмръзнаха зимата 3-4 хасми :) посъвзеха се но 1 не .Обаче моя асмалък е над алея 8 на 2 метра -но нямам маси отдолу :wink: Имам кът с камина като твоята и чешма до нея на гърба на 2 метра зид , но още не съм направил дървенийката отгоре -тоест да забия 4 вертикални греди в двора и да опъна и хоризонталните от довара към тях -после да кова дъските и воалита . :wink: Имам сега чадър на Ариана :partyman:
сакъзче - специалист
filmatoplo написа:
За жалост мойта малко пострада -поизмръзнаха зимата 3-4 хасми :) посъвзеха се но 1 не .Обаче моя асмалък е над алея 8 на 2 метра -но нямам маси отдолу :wink: Имам кът с камина като твоята и чешма до нея на гърба на 2 метра зид , но още не съм направил дървенийката отгоре -тоест да забия 4 вертикални греди в двора и да опъна и хоризонталните от довара към тях -после да кова дъските и воалита . :wink: Имам сега чадър на Ариана :partyman:
Моля Ви дайте снимка ! Ще бъде интересно на всички, нали за това сме в този форум да споделяме...!

Тема "Нашите асми или снимки под асмата!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: