Всички въпроси за вилата.
estario - специалист
Здравейте,
Пускам темата тук, защото категорията е най-близка до питането ми. С приателката ми живеем отсколо на нова квартира и ни се иска да оправим градинката пред входа ни. Проблемът е, че се качват коли и всичко става на леш. Най-елегантното решение ми се струва да наредя камъни по границата на мястото, така хем ще е красиво, хем няма колите да се качват. Не искам да давам пари за искуствени или естествени камъни и се чудех къде наблизо около София мога да отида, за да събера камъни с комбито. Едното място, за което се сещам е кариерите на Владая, друг вариант е да вадя от Витошките реки. Сещате ли се за друго подобно място?
rositodor - специалист
Значи не съм от София но мога да ти дам идея. Отиваш в някое село,питаш някой дядо,той ще ти каже къде точно можеш да си намериш камъни(пък може и от някоя стара къща).
estario написа:
Здравейте,
..., друг вариант е да вадя от Витошките реки. ...
Здравей, браво за идеята, да облагородиш по някакъв начин околоблоковото пространство, но да вадиш камъни от реките , дали витошките или някои други, е меко казано лоша идея.
Иначе, ако си направите един приятен уикенд пикник с приятелката ти,където и да е около София ще намериш материал.Лошото е,че ще ти трябват доста едри камъни за това, което си намислил..
Поздрави
inspo - майстор
Само гледай после тия камъни да не ти ги натоварят обратно в комбито, ама през прозореца без да е отворен...
VLADO66 - майстор
Требе като ги слага да им пусне малко пяна или циментово лепило отдолу,да не вземат да хванат крака :-D
piron45 - майстор
Колега камъни да искаш. Тръгваш към Самоков, минаваш спирка "Мечката" /вилната зона/ и след нея на около 300м пътя прави десен завой, точно там има разклонение /някога асфалтиран път, сега с много дупки/ към местността Татарски брод. Тръгваш по него и на около километър стигаш моста. Минаваш и след него веднага има разклонение в ляво да слезеш до река Искър, е те там камъни да искаш :lol:

Тема "Камъни за градина - място около София" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: