• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
kolonal - специалист
Ако, там където ще е тревата, поставя рабица, захваната с шипове към земята, дали ще помогне?
didoni_ - специалист
Виж нещо с ултра звук,и на село ги има,дебна ги с мотиката :axe:
roly - специалист
Желязна пръчка от арматура около метър, набита на 30 см. в земята и отгоре една празна пластмасова бутилка пъхната с отвора на пръчката да се клати от вятъра- 10 такива смутители обезопасяват 100- 150 кв. м.- шума много ги дразни гадините и се изнасят. :rock:
didoni_ - специалист
roly написа:
Желязна пръчка от арматура около метър, набита на 30 см. в земята и отгоре една празна пластмасова бутилка пъхната с отвора на пръчката да се клати от вятъра- 10 такива смутители обезопасяват 100- 150 кв. м.- шума много ги дразни гадините и се изнасят. :rock:

Е и с това ще пробвам,не сам се сещал
sh^dow - напреднал
Само с мотиката колега-вси4ко писано в нета съм пробвал,няма отърване.Сега ми проби бетонната пътека!!!!!сложил съм една тръба в отвора и вече месец я няма гадината. :axe:
teoto - специалист
От как се сдобихме с котка няма нова дупка, отделно насадихме и рицин.
Neno Er - специалист
roly написа:
Желязна пръчка от арматура около метър....
И още на следващия ден мангалите са отнесли всички пръчки и ще чакат за още. :lol:
NeoBoss - специалист
за тая година съм им приговил бучка карбит ... ще видим какво ще излезе , засега още не са се появили ... дано не се налага да го ползвам
kuger - майстор
roly написа:
Желязна пръчка от арматура около метър, набита на 30 см. в земята и отгоре една празна пластмасова бутилка пъхната с отвора на пръчката да се клати от вятъра- 10 такива смутители обезопасяват 100- 150 кв. м.- шума много ги дразни гадините и се изнасят. :rock:
Не помага, цяла каса от известна марка бира бях накичил. Помагат /до някъде/ пиратки в дупките. Имам си трупче с дръжка, паля пиратката, пускам в дупката и затискам с трупчето. Надеждата е, че ако не пометнат, то поне ще се плашат от гърмежа. :-D :-D
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за къртиците!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: