• 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 33
Всички въпроси за вилата.
badves - специалист
fotenliev написа:
нека и аз да се похваля с моя дувар миналата пролет го направих и така се зарибих с тази каменна зидария че сега ще ограждам цялата вила с дувар само на пролет слагам керемиди и продължавам на горе
Bravo kolko metra e?
fotenliev - специалист
към 20 ама половината не се вижда има зад беседката и от дясно пък има цветарник пред другите 6-7 метра .незнам ти от къде го взимаш тоя камък ама аз много зор виждам докато си събера камък
themask - специалист
Споделяйте, наистина, откъде набавяте камък - кариери, на старо и т.н. Всяка информация ще е полезна. Аз си търся за суха зидария :)
badves - специалист
Честита нова година на всички колеги.Камъните трудно се намират наи вече ги взимам от циганите които бутат стари къщи,миналия месец взех от село гранитово община Елхово павета 20см.Х 10см. 180лв.за тон които са много готени за камини,барбекюта, кладенци иначе там има хубав камък на 30 лв за тон но транспорта ти еб..ва мамата има и готови бурдюри 25лв.на линеен метър. Успех през новата година.
themask - специалист
Честита Нова Година! :)
Гранитово имаш предвид от кариерата там?
badves - специалист
Прикачен файл:
2015-01-04 11.05.59.jpg
180lv. ton
themask - специалист
А един тон като обем колко е горе-долу имаш ли идея?
:partyman:
hidrazin - майстор
По мои спомени около 350 павета като тези по улиците тежат тон.
Преди време взех към 1-1,5 кубика за почти без пари ама трябваше да ги карам на 70 километра.
Всяка седмица с едно комби Астра наредени в багажника на един ред и то не плътно.
Имах чувството че се возя в лодка. :-D Абе прекарах ги ама...
Ама нека и някой друг да сподели де.
:partyman:
Чираче - майстор
themask написа:
А един тон като обем колко е горе-долу имаш ли идея?
:partyman:
1 тон= 0,386 м³
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 33

Тема "Ограда от дялан камък" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: