Всички въпроси за вилата.
cybersas - специалист
IJAN написа:
Предполагам 50л фасаген.Фло по нагоре е написал пропорцията 2/1.
Оу, тогава става скъпичко... Ако не работи ще е доста скъпа боичка по пътеките :lol:
Фло - специалист
cybersas написа:
IJAN написа:
Предполагам 50л фасаген.Фло по нагоре е написал пропорцията 2/1.
Оу, тогава става скъпичко... Ако не работи ще е доста скъпа боичка по пътеките :lol:
Обратното е! На 2 кг.цимент 1 кг фасаген с малко вода ,даже и с половин кг фасаген става.Отделно и ,че бях писал,че първо се поразрежда малко фасагена в една кофа и после се слага цимента. Бях и споменал да се търси бракуван фасаген от замръзите тая зима,ама който успял -успял.Аз прибрах доста ,да не казвам колко да не се шашне някой!
cybersas - специалист
Фло написа:
cybersas написа:
IJAN написа:
Предполагам 50л фасаген.Фло по нагоре е написал пропорцията 2/1.
Оу, тогава става скъпичко... Ако не работи ще е доста скъпа боичка по пътеките :lol:
Обратното е! На 2 кг.цимент 1 кг фасаген с малко вода ,даже и с половин кг фасаген става.Отделно и ,че бях писал,че първо се поразрежда малко фасагена в една кофа и после се слага цимента. Бях и споменал да се търси бракуван фасаген от замръзите тая зима,ама който успял -успял.Аз прибрах доста ,да не казвам колко да не се шашне някой!

Мерси. Така излиза сметката, дори и без брака :) Въпроса е дали верно работи, защото хидроизолационните смеси са на доста по-солени цени... Но ще се пробва. Технологията на забъркване, която описваш ми стана ясна.
stivemaster - майстор
Ей тоя ФЛО пак изкара една почерпка , наздраве ФЛО :drinkers: за хитрата рецепта.
Фло - специалист
stivemaster написа:
Ей тоя ФЛО пак изкара една почерпка , наздраве ФЛО :drinkers: за хитрата рецепта.
:partyman:
batkotony - специалист
В най-скоро време ще пробвам и аз,но въпреки подробното описание на целия процес така и не стана ясно грундира ли се преди замазката и ако да-с какъв грунд би било най-добре,за да има максимални свързващи качества?
chapara - майстор
Бетонконтакт, мисля ще е най-добре. :?
mimo73 - напреднал
А какво ще кажете да се замажат отново с пясък и цимент,и после да се мине отгоре с яхтен лак,разреден,че да попие по добре?
Фло - специалист
mimo73 написа:
А какво ще кажете да се замажат отново с пясък и цимент,и после да се мине отгоре с яхтен лак,разреден,че да попие по добре?
Не става,то не е дърво,ами бетон.
svetoslavoff - специалист
Фло, а може ли да се сложи и промит пясък за пълнеж, ако неравностите са по-големи? И ако да, в какво отношение?
Поздрави!

Тема "Защитно покритие на циментови пътеки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: