• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11
Всички въпроси за вилата.
ZMeyGorianin - майстор
kuger това за рестарта пробвал ли си го, защото направих запитване специално за него и ми казаха, че няма UPS.
kuger - майстор
Неправилно съм се изразил. UPS няма, просто при възстановяване на захранването, машинката си тръгва от там, от където е спряла. Не е нужен ръчен рестарт.
hidrazin - майстор
Това не е проблем да се направи и с комп за охранителна система. При отпадане на захранването и после като дойде, компа си се включва и си зарежда софта за видеонаблюдението. Все пак имам и UPS.
:partyman:
Caxo - специалист
Някой ако може да постне клипчета, та да ги видим тея камери как снимат...

П.П. Иначе аз, не знам защо, но не мога да отворя нито един линк от тези в продавалника... само в мен ли е проблема ?
kuger - майстор
Caxo написа:
Някой ако може да постне клипчета, та да ги видим тея камери как снимат...

П.П. Иначе аз, не знам защо, но не мога да отворя нито един линк от тези в продавалника... само в мен ли е проблема ?
Поднових линка, явно ги купуват.
manobg - специалист
Купих такива камери. Взех и някакъв евтин китайски DVR. Картинката не ми харесва, вижда се нормално, но очакванията ми бяха други. Включих едната камера директно към телевизора и се оказа, че работи доста добре. Проблема ще е в китайския DVR, който явно не може да предаде много точно информацията. Става, но мен лично не ме кефи, аз се занимавам с фотография и изискванията ми са други :) По-натам ще взема по-скъм DVR, а този или ще продам или ще сложа на друго място.
Caxo - специалист
Пусни малко материал, да видим как снима.
kuger - майстор
Малко да повдигна темата.
Монтирах пробно две камери, ще пробвам да постна и клип. Меко казано, почти съм разочарован. Качеството не струва денем, да не говорим за през нощта. Дали е от камерите, дали от DVR-а, не знам.
Детектора за движение май не може да се настройва, или поне аз не мога да се оправя.
Такааа, оказа се, че формата H.264 , в който е записан клипа, нито тубата, нито Vбокса приемат този формат. Свалях конвертори, тц!, не става :shock:
Линк от DOX: http://dox.bg/files/dw?a=dafd999920
iva6ki - специалист
Този файл е повреден или незавършен а не е проблем във формата.
kuger - майстор
iva6ki написа:
Този файл е повреден или незавършен а не е проблем във формата.
Тц, не е повреден, нарочно го изтеглих и аз от DOX-а и го пуснах, върви си.
Ползвам плеър от диска на DVR-а.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11

Тема "Система за видеонаблюдение за вилата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: