• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всички въпроси за вилата.
Caxo - специалист
Kuger, доволен ли си от ДВР-а ? Можеш ли да качиш някой запис? Решил съм да си взема един за село, вероятно 8 канален, но не знам на какво да обърна внимание при покупката.... Гледам започват от 150лв и стигат до 400-500... С камерите е същата работа...Всички ли имат функцията за запис при движение или тази за онлайн връзка при евентуално наличие на интернет ? Ако може дайте малко акъл :)
kuger - майстор
Ами, още не е инсталиран.
На пробите в Бургас, за една седмица се държа добре, нямам наблюдение как ще се държат камерите навън.
tanosliven - специалист
Аз я продадох и сега не ме притеснява нищо.
zuk - напреднал
xperia написа:
Добре, но тогава се обезмислят тези неща с датчиците и излиза, че е по-добре да се сложи един сот и поне някой ще отиде като свирне алармата.
Както казах, нямам нищо против системите, но аз няма как да се справя с крадците, трябва ми полиция, а в случая се съмнявам тя да се отзове.
След продължителен размисъл намирам, че това е верният отговор (сот) и съм избрал него. Преди мислех какъв DVR да взема, къде да го включа/скрия, захранване ... и после някой да го открадне? Няма ли жива сила, която да реагира (макар и с известно закъснение) - всичко останало е ... съвсем несигурно.

Недостатъкът е 36 лв./ месец. Но щетите от евентуален взлом ще са равни на тази сума за една - две петилетки и това ако щетите са малки, т.е. без да вадят дограмата и кабелите отстените.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Как да си предпазя вилата от крадци?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: