Всички въпроси за вилата.
digitalpr - специалист
Привет, трябва ми съвет :)
Имам гараж, чийто под е на плоча. Съответно като работя нещо и мета после се вдига много прах. Мислех да слагам плочки, но там вкарвам и колата и шанса да ги счупя ако не са сложени перфектно е голям. Чудех се дали има някаква подходяща смола или друг вид настилка, която мога да сложа на пода. Можеби нещо което се нанася с мече и става 1-2мм дебело? Всякакви идеи ще са от полза.
brum - майстор
Като вкарваш колата все вкараш и боклуци с нея. Особенно зимата. А после като ги метеш винаги има прахоляк :) .

Аз проблема го реших с пракосмукачка. Една хоби такава (Керхер 7300 май беше) и си чистя гаража като пич. Ни прахоляк има, ни нищо. И е в пъти по-лесно и бързо от метенето :) .
digitalpr - специалист
Праха се вдига от самата плоча, защото е гола.

Това на лакпром е интересно, мерси!
velsi - Почетен майстор
Бях писал някъде скоро. Блажна боя, най-обикновена. Сива. Стана перфектно и издържа много. Тази епоксидната със сигурност е по-добре, но ще е скъпа.
brum - майстор
digitalpr написа:
Праха се вдига от самата плоча, защото е гола.

Това на лакпром е интересно, мерси!
То и гаража е с гола плоча, ама е доста гладък пода. Май е шлайфан бетона. Та не съм обръщал внимание, ама може и при мен да се вдига с времето от там...
marian1 - майстор
Истината за мен е - плочка от бай Тошовите от мозайка. Здрави, не попиват течности, лесна поддръжка. Имах на терасата и го дадох на един приятел - много е доволен - нямат чупене, няма сол, няма корозия, няма ронене...
digitalpr - специалист
Какво ще кажете за боя за хоризонтална пътна маркировка + грунд отдолу? Мислите ли че ще е по добре от просто блажна боя?
http://shop.lackprom.com/horizotalna-pa ... -1407.html

Тема "Смола за гаражна настилка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: